اخبار

 آخرین اخبار 

گازرسانی دراستان البرزشتاب خواهد گرفت

گازرسانی دراستان البرزشتاب خواهد گرفت
1400/6/25

به گزارش جام جم البرز،در دیداری که توسط سرپرست شرکت گاز استان البرز ، اعضای هیئت مدیره و روسای ارشد این شرکت با استاندار البرز در استانداری البرز صورت پذیرفت آقای شهبازی،استاندار البرز عنوان نمودند :بنده به نوبه خود ،خداقوت صمیمانه ام را بابت زحمات صادقانه کارکنان شرکت گاز استان البرز اعلام می نمایم ،در چند سال اخیر کارهای فوق العاده ای که درحوزه گازرسانی دراستان البرزصورت پذیرفت همانند مجاهدت‌های بی سر و صدایی است که در پنهان وبی ریاانجام می‌شود.

 شهبازی در ادامه گفت: با توجه به مسائل اقتصادی حاکم بر جامعه امید نداشتیم که گازرسانی به جاده چالوس و بخش آسارا انجام شود هرچند شنیده می‌شد که این امر نشدنی است و صرفه اقتصادی ندارد و ما علیرغم  تمامی این مسائل کار را به یاری خداوند شروع نمودیم و هم اکنون شاهد آن هستیم که این جاده استراتژیک و بخش آسارا ومردم شریف آن در آینده ای نه چندان دور از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند. استاندار البرز اشاره کرد :اجرای خط ۳۶ اینچ بوئین‌زهرا به کرج کار بزرگی است که همه ما به آن افتخار خواهیم کرد به همین منظوراز کارکنان شرکت گاز استان البرز می خواهم که این خط را به سرانجام برسانند و فاز یک را بالنده و پویا تا آخر سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسانند. شهبازی در ادامه صحبت های خود به این نکته اشاره نمود: سعی کنید روستاهای باقیمانده در طالقان را نیز تا آخر امسال از نعمت گاز بهره‌مند سازیدو خدا را شاکر هستیم که ارتباطمان با کارکنان و مسئولین شرکت گاز استان البرز ارتباطی دو سویه و تعاملی است.

 اینجانب از جناب آقای نجار که به خاطر دارا بودن مسئولیت ملی وکشوری، سرپرستی شرکت گاز استان البرز را نیز پذیرفتند کمال تشکر و قدردانی را دارم .

شهبازی اظهار داشت :نظم ، انضباط ،حرکت خوب  ومنش اداری  که آقای نجار در شرکت گاز اجرا نمودند قابل تقدیر و  ستایش است.

همچنین در ابتدای این جلسه آقای نجار ،سرپرست شرکت گاز استان البرز اشاره کرد: زحمات آقای دکتر شهبازی، استاندار البرز در حوزه گازرسانی و حمایت های ایشان هرگز فراموش شدنی نخواهد بود. نجارهمچنین از زحمات شش ساله آقای دکترحسین تقی نژاد ،مدیر عامل سابق شرکت گاز استان البرز تقدیر و تشکر کرد.

 سرپرست شرکت گاز استان البرز اشاره نمود: ما در فصل زمستان پایداری شبکه گاز استان البرز را مورد بررسی قرار دادیم، خصوصاً در بخش خانگی سعی خواهیم کرد همانند سنوات قبل با خدمات به موقع و سریع رضایتمندی مشترکین گازراحاصل نماییم.

سهراب نجارافزود: برای چگونگی مصرف صنایع  پرمصرف در فصل زمستان تابع دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران هستیم .

نجاردر ادامه سخنان خود اظهارداشت :اجرای خط ۳۶ اینچ   بویین زهرا-کرج  ماراحداقل در ۲۰ سال آینده از پایداری مناسبی دراستان البرز بهره مندخواهدساخت.  وی در ادامه گفت گازرسانی به شهرستان طالقان و جاده چالوس کار بسیار ارزنده و ماندگاری خواهد بود .به همین خاطراز تمامی مدیران کل دراستان  از جمله ، سازمان بازرسی،حراست کل، اداره کل راه وشهرسازی، راهداری، اداره کل منابع طبیعی، دیوان محاسبات،اداره کل محیط زیست به خاطر همکاری صمیمانه شان کمال تشکر و قدردانی را دارم به ویژه از معاونین سیاسی ، عمرانی و فنی استانداری به خاطر همراهی دلسوزانه شان تشکر ویژه می نمایم .

نجار در پایان گفت: همه ما کارکنان شرکت گاز استان البرز سعی خواهیم کرددر راستای انجام خدمت صادقانه از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم وازانجام هیچ کاری کوتاهی نورزیم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر