اخبار

 آخرین اخبار 

نایب رئیس شورای شهر خواستار شد:

تبدیل مدارس محلات کم برخوردار به هیئت امنایی ممنوع

تبدیل مدارس محلات کم برخوردار به هیئت امنایی ممنوع
1400/6/24


به گزارش جام جم البرز، علیرضا رحیمی محمود آبادی ضمن یادآوری نزدیک شدن آغاز سال تحصیلی و مهر ماه اظهار داشت: متاسفانه با شیوع بیماری کرونا، آموزش حضوری در مدارس منتفی و سامانه "شاد" راه اندازی شد.

وی ادامه داد: در این راستا شتابزدگی در آموزش مجازی و نحوه استفاده از آن آسیبهایی را به همراه داشته که از جمله آن می‌توان به کاهش سطح مهارت و آموزش دانش آموزان، بروز مشکلات استفاده از فضای مجازی و ناهنجاریهای آن اشاره کرد.

وی عدم وجود امکانات سخت افزاری برای برخی خانواده های محلات کم برخوردار سخن گفت و افزود: مشکلات بین فرزندان و والدین و عدم مدیریت انرژی نوجوانان و کودکان در راستای تلاش و تکاپو و هیجانات کودکانه نیز از دیگر مشکلاتی است که این روزها خانواده ها در آموزش مجازی با آن درگیر هستند.

رحیمی گفت: بر همین اساس از مدیر کل آموزش و پرورش استان می خواهیم که برنامه ریزی های لازم جهت کنند برگزاری حضوری دوره ابتدائی ( کلاس اول ) را انجام دهد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به تذکر امام جمعه کلانهشر کرج در خصوص هیئت امنائی شدن برخی مدارس در محلات کم برخوردار اشاره کرد و گفت: این موضوع هم قبلاً در مدرسه راهنمایی شهید مجید عالم بخش در حد واسط محلات چهارصد دستگاه، دولت آباد و کوی کارمندان جنوبی به آموزش و پرورش منعکس شده که لاجرم اقدام اصلاحی صورت نگرفته و انتظار داریم ایشان نسبت به بازگشت به حالت اول مدارس اقدام کنند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر