اخبار

 آخرین اخبار 

منصور پیرانی، مدیر فروشگاه های جهیزیه سرای پیران کالا در گفتگو با جام جم البرز اعلام کرد:

عرضه پنج هزار قلم کالا زیر قیمت بازار

عرضه پنج هزار قلم کالا زیر قیمت بازار
1400/6/24

تهیه جهیزیه و لوازم مورد نیاز برای شروع زندگی مشترک یکی از دغدغه های جوانان و خانواده های آنهاست. در چنین مواقعی افراد در جستجوی فروشگاه هایی هستند که مایحتاج خود را با قیمت و کیفیت مناسب عرضه می کنند. ضمن اینکه برای فروش کالاهای خود تخفیف نیز در نظر می گیرند. موارد دیگر مانند تنوع در محصولات و برندها نیز دارای اهمیت بسیاری است. مجموعه فروشگاه های پیران کالا، توزیع کننده پنج هزار قلم کالای درجه یک می باشد که اجناس خود را زیر قیمت بازار ارائه می دهد. ضمن اینکه دارای نمایندگی برندهای معتبر لوازم خانگی داخلی نیز می باشد. پیران کالا دارای سه شعبه در استان البرز بوده و سطح فعالیت خود را در فضای مجازی و با ایجاد اپلیکیشن گسترده تر نموده است. از مزایای ویژه این فروشگاه معتبر می توان به تخفیفهای پلکانی محصولات آن اشاره کرد. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با منصور پیرانی، مدیر توانمند و موفق پیران کالا گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:

 فروشگاه های پیران کالا چه خدماتی را به مردم عرضه می کند؟

زمینه فعالیت فروشگاه های پیران کالا در خصوص تهیه جهیزیه می باشد. حدود ۵ هزار قلم کالای دسته اول و با زیر قیمت بازار از جمله انواع و اقسام ظروف چدنی، تفلون، گرانیت، ۵۰ مدل چینی، آرکوپال، انواع اجناس پلاستیکی، لوازم برقی و ... را عرضه می‌کنیم. همچنین نماینده فروش چندین برند اجناس پلاستیکی و در حوزه لوازم برقی نیز نمایندگی یکی از برندهای معتبر داخلی هستیم.

قیمت اجناس در پیران کالا چگونه است و برای مشتریان خود چه مزایای ویژه ای در نظر گرفته است؟

 فروشگاه های پیران کالا دارای اپلیکیشن می باشد. قیمت های ما شفاف سازی شده هستند و مردم می‌توانند ما را با اپلیکیشن های برتر مقایسه کنند. قیمت اجناس پیران کالا به جرأت می توان گفت که از قیمتهای بسیاری از فروشگاه های دیگر مناسب تر است. ما به صورت عمده بنکدار و تک فروش هستیم و برای خرید جهیزیه نیز تخفیف پلکانی از ۲ الی ۸ درصد در نظر گرفته ایم. به این صورت که پیران کالا مشخصات مشتریان را در سیستم ثبت می کند. حتی اگر خرید آنها در طول یک سال نیز تکمیل شود، مبلغ خرید آنها جمع آوری و به صورت یکجا و با تخفیف های پلکانی پرداخت می‌شود. اگر به گفته مشتری قیمت کالاهای ما از فروشگاه های دیگر بیشتر باشد آن را عودت می کنیم. حتی اگر از کالاهای خریداری شده راضی نباشند آن را پس گرفته و هزینه آن را پرداخت می‌کنیم.

لطفا راه های ارتباطی با فروشگاه های پیران کالا را برای مردم استان البرز ذکر نمایید.

آدرس شعبات جهیزیه سرای پیران کالا:

شعبه مرکزی: چهارراه کارخانه قند- میدان شهید فهمیده- ۲۰۰ متر پایین تر از میدان- پلاک ۴۱۷

شماره های تماس:

۰۲۶۳۴۲۳۸۰۹۲

۰۲۶۳۴۲۳۸۰۹۳

شماره تلفن همراه:

۰۹۱۲۳۲۶۳۲۳۴

شعبه ۲ : میدان امام حسین- خیابان شهید صدوقی -خیابان نامجو- روبروی کوچه حبیب بن مظاهر- پلاک ۱۱۹

شماره های تماس:  

۰۲۶۳۲۸۱۹۴۶۹

۰۲۶۳۲۸۰۱۸۸۹

شماره تلفن همراه:

۰۹۲۲۳۲۶۳۹۳۴

۰۹۱۲۴۶۲۱۰۶۹

 شعبه ۳ : ساسانی- خیابان شهید صدوقی- جنب پیش‌دانشگاهی صدوقی

ساعات پاسخگویی پیران کالا همه روزه از ساعت ۸ الی ۲۰

Telegram: @piranpolyset

Instagram: plasco_pirani

Website: pirankalaco.ir

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر