اخبار

 آخرین اخبار 

مهندس علی محمد علی، مدیریت فروشگاه کشاورزی نوژا در گفتگو با جام جم البرز اعلام کرد:

مشاوره رایگان دفع آفات نباتی در فروشگاه کشاورزی نوژا (غذای سالم -جامعه سالم)

مشاوره رایگان دفع آفات نباتی در فروشگاه کشاورزی نوژا (غذای سالم -جامعه سالم)
1400/6/24

کشاورزی دانش و هنر کشت گیاهان است. عمده محصولات کشاورزی را می توان به صورت گسترده در مواد غذایی، الیاف، مواد اولیه و سوخت دسته بندی کرد. فروشگاه هایی که در حوزه فروش نهاده های کشاورزی وجود دارند دسترسی کشاورزان به انواع محصولات(سم – کود – بذر) مورد نیاز برای این حرفه را راحت تر کرده اند. فروشگاه کشاورزی نوژا در زمینه توزیع نهاده های کشاورزی از جمله سموم و کودهای کشاورزی که جزء ۲۲ جنس ضروری کشور هستند فعالیت می کند. سعی این مجموعه طی سالهای فعالیت خود در استان البرز بر توجه ویژه به منافع کشاورزان و سلامت جامعه بوده است. همچنین همواره از بهترین برندها داخلی و جهانی در عرضه محصولات خود استفاده می کند. روزنامه جام جم البرز در این خصوص با مهندس علی محمد علی، مدیر زبده و متخصص فروشگاه کشاورزی نوژا گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:

در خصوص خدمات فروشگاه کشاورزی نوژا توضیح دهید.

فروشگاه کشاورزی نوژا دارای چند برند معتبر وارداتی و تولیدی می باشد. ما در زمینه توزیع نهاده های کشاورزی از جمله سموم و کود و بذور کشاورزی که جزء ۲۲ جنس ضروری کشور هستند فعالیت می کنیم. این شغل رابطه مستقیمی با سلامت مردم دارد. همان گونه که می دانیم جامعه سالم از تغذیه سالم به وجود می آید.

فروشگاه کشاورزی نوژا چه ویژگی هایی دارد؟

 یکی از ویژگی های فروشگاه نوژا این است که همیشه سعی کرده‌ایم موقع فروش جنس به مشتری در درجه اول منافع او را در نظر بگیریم و خود را جای او بگذاریم. دومین موضوع این است که تلاش ما همواره بر استفاده از بهترین برندها می باشد.چرا که معتقدیم محصول خوب باعث افزایش راندمان کشاورز در مزرعه می‌شود و هزینه های جانبی از جمله کود و سم و ..... با افزایش راندمان به دست می آد.

در شغل کشاورزی توجه به چه نکاتی حائز اهمیت است؟

ما مشتری کشاورزی داریم که ۱۲ سال است می‌گوید این شغل برای او صرف ندارد و در مقابل کشاورزی داریم که سطح کشت او یک دوم مشتری قبلی می باشد ولی چون کار خود را به صورت درست و علمی انجام می دهد از انواع و اقسام امکانات برای زندگی برخوردار است. این موضوع تفاوت بین خوب کار کردن و معمولی کار کردن را نشان می دهد. کسی که خوب کار می‌کند راندمان بالاتری دارد و قاعدتاً آورده و سود او نیز بیشتر است. به عنوان مثال بازدهی بذر گوجه فرنگی هیبرید در یک هکتار و در حالت طبیعی بین 100 تا 130 تن است ولی حاصل بذرهای استاندارد دیگر بین 10 تا 30 تن می باشد. تمام هزینه‌های کشاورز را برای تولید هردو محصول یکسان است. ممکن است بین بذر خوب و بد، هردو کشاورز بذر خوب را تهیه نماید ، هر دو نفر یک بذر را می کارند اما یکی از آنها 70 تن و دیگری ۲۰۰ تن برداشت می کند. در اینجا بذر خوب یکی از عوامل در موفقیت کشت است ولی عوامل دیگری نیز وجود دارند که باید در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا کشاورز به بیشترین بازدهی برسد‌.

ما با قرار دادن علم و تجربیات و نهاده های با کیفیت سعی بر این داریم تا کشاورز را به حداکثر راندمان برسانیم.

لطفا راه های ارتباطی خود را برای کشاورزان استان البرز ذکر نمایید.

آدرس: کرج – محمد شهر – نبش خیابان شاه حسینی (شهرداری)فروشگاه کشاورزی نوژا

شماره های تماس: ۰۲۶۳۶۲۱۵۱۶۱ و ۰۲۶۳۶۲۱۵۱۶۷

شماره تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۶۰۸۱۹۱

اینستاگرام: Nojaagri

کشاورزان عزیز می توانند از طریق تماس مستقیم با من در این حوزه مشاوره رایگان دریافت نمایند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر