اخبار

 آخرین اخبار 

همت بانوی کرجی ۲۰ نفر را شاغل کرد

همت بانوی کرجی ۲۰ نفر را شاغل کرد
1400/7/17

به گزارش جام جم البرز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز البرز، ، محمد محمدی فرد گفت: یک زن سرپرست خانوار درمنطقه ماهدشت کرج پس از دریافت وام از این نهاد حمایتی توانست بستر اشتغال را برای ۲۰ زن سرپرست خانوار دیگر فراهم کند.

محمدی فرد ادامه داد: این زن سرپرست خانوار با گرفتن وام ۵۰ میلیون تومانی و راه اندازی شغل فرآوری سبزیجات این میزان اشتغالزایی را ایجاد کرده است.

او افزود: توانمندسازی خانواده‌های مورد حمایت از طریق مشاوره شغلی، ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از مهمترین برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز است.

محمدی فرد گفت: حدود ۲۰ هزار زن سرپرست خانوار زیر پوشش حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز هستند که با توجه به مهارت هایی که دارند بسترها را برای اشتغالزایی فراهم کرده اند.

از ابتدای سال تاکنون به ۲ هزار و ۱۴۹ مددجو و نیازمند البرزی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به میزان ۶۳ میلیارد و ۳۷۸ میلیون تومان توسط بانک‌های عامل پرداخت‌شده که این تسهیلات اشتغال در زمینه‌های خدماتی، تولیدی صنعتی، دامپروری، کشاورزی ، صنایع‌دستی به مددجویان و زنان سرپرست خانوار و تعدادی از نیازمندان غیر تحت پوشش پرداخت شده است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر