اخبار

 آخرین اخبار 

هم‌زمان با سومین روز هفته‌ی ملی کودک

اجرای فعالیت در مراکز کانون البرز با موضوع «خانواده» و «مهارت‌های زندگی»

اجرای فعالیت در مراکز کانون البرز با موضوع «خانواده» و «مهارت‌های زندگی»
1400/7/20

به گزارش جام جم البرز، این برنامه روز یک‌شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ و به صورت مجازی برای کودکان عضو و دانش‌آموزان برگزار شد .

در مرکز هشتگرد، مربیان ضمن معرفی وقایع این روز از خانواده سخن گفته و در مورد خانواده و فضای مجازی برای بچه‌ها گفت و گو کردند؛ نمایش فیلم با موضوع مهارت‌های زندگی، قصه گویی قصه‌ی «کلاغ خنزرپنزری» به منظور افزایش مهارت «خودباوری» در کودکان و آموزش کاردستی«قاب عکس خانوادگی» و نمایش پویانمایی«سواد رسانه‌ای» از دیگر فعالیت های این مرکز بود .

 

در مرکز شماره ۱ کانون کرج هم دانش‌اموزان پایه‌ی چهارم مدرسه‌ی مسلم بن عقیل در دو نوبت در فضای مجازی «نرم افزارشاد» میزبان فعالیت‌های مربیان بودند و ضمن انجام بازی با کلمات به منظور افزایش مهارت کلامی، در برنامه‌ی کاردستی«کاغذ و برش آدمک‌ها» شرکت کرده و پیام‌های خود را در مورد این کاردستی با موضوع «دست در دست هم دهیم به مهر » نوشتند.

خوانش کتاب«یک تپه، یک گودال» دیگر فعالیت مربیان این مرکز بود .

 

مربیان مرکز شماره ۲ کانون کرج هم برنامه ویژه‌ای را برای تعدادی از دانش‌آموزان دبستان«قلم» اجرا کردند شعرخوانی و پخش نماهنگ سرود «فرزندان ایرانیم»، کاردستی و قصه‌گویی قصه‌ی ببو با ابزار عروسک کاغذی از فعالیت‌های اجرایی در این مرکز بود.

 

در مرکز شماره ۳ کانون هم قصه‌گویی با عروسک‌های کاغذی اجرا شد، کتاب مهارت‌های زندگی به کودکان معرفی شده و ازدانش‌آموزان خواسته شد در خصوص توانایی انجام کارهای شخصی بحث و گفت و گو کنند.

 

مربیان مرکز مجتمع کانون کرج نیز با حضور در فضای مجازی برنامه‌ی «شاد» کلاس سوم مدرسه‌ی شهید اسدآبادی فعالیت‌های شعرخوانی، کاردستی ساخت عروسک‌های کاغذی ، شعرخوانی، سفالگری و مسابقه و سرگرمی را برای دانش آموزان اجرا کردند.

 

کتابخانه‌ی سیار کانون البرز نیز امروز با مراجعه به مناطق سهیلیه و اخترآباد برای کودکان عضو دفتر تسهیل‌گری این منطقه برنامه‌های مختلفی از جمله شعرخوانی، نمایش خلاق و بازی و مسابقه اجرا کرد .

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر