اخبار

 آخرین اخبار 

صداقت، مهمترین اصل موفقیت

حسین اصلانی آذر،مدیراملاک اصلانی

حسین اصلانی آذر،مدیراملاک اصلانی
1400/7/20

مشکل اصلی صنف ما تعدد املاک در یک منطقه می باشد که آن را اتحادیه پدید آورده است. اتحادیه املاک نوپاست و برای تامین منابع مالی نیازمند بودجه می باشد، بنابراین تعداد اعضای بیشتر به نفع این سازمان است. برخی از افراد که در این حوزه اطلاعات  ندارند باعث بروز مشکلاتی برای صنف املاک می شوند که این امر یک فاجعه بسیاربزرگ برای حرفه ما محسوب می شود، چون دیدگاه مردم را نسبت به املاک تغییر می‌دهد.

به نظر من افرادی که به شغل املاک علاقه مند هستند باید وارد این حوزه شوند. بیشتر کسانی که تحصیلات دانشگاهی دارند، مدرک گرا هستند و به کار خود هیچ علاقه ای ندارند.

در حال حاضر تورم زیادی در بازار مسکن وجود دارد. قیمت تمام مصالح ساختمانی حتی سیمان و آهن که تولید ملی می باشد بسیار افزایش یافته است. ما باید در یک بنا به استحکام و امنیت آن بیشترتوجه کنیم، ولی متاسفانه اکثرساختمان ها با مصالح بی کیفیت  ساخته می‌شوند که با استانداردهای جهانی کاملاً مغایرت دارند.

از کسانی که در راس کار هستند تقاضا دارم به فکر مردم باشند، چون به صورت مستقیم و غیرمستقیم دوهزار شغل وابسته به حوزه املاک و مسکن می باشند؛ بنابراین باید تا حد امکان تورم را مهار نموده تا اشتغال زایی بیشتری انجام و مسکن بیشتری ساخته شود.

 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر