اخبار

 آخرین اخبار 

درخواست 600 زندانی بررسی شد

درخواست 600 زندانی بررسی شد
1400/7/20

به گزارش جام جم البرز، حسین فاضلی هریکندی در تشریح اهداف این دیدار با اشاره به تاکیدات رئیس قوه قضائیه در خصوص توجه ویژه به امور زندانیان گفت: برنامه های متعددی از سوی معاونت قضایی در امور نظارت بر زندان و اجرای احکام دادگستری کل استان به همراه مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی استان به منظور بازدید دوره ای قضات از زندان ها تدارک دیده شده است.
رئیس کل دادگستری دادگستری استان البرز ادامه داد: این برنامه علاوه بر حضور قضات ناظر بر زندان ها است که به صورت مستمر حضور دارند و برنامه ریزی شده از شهرهای مختلف استان با زندانیان مربوطه دیدار و گفت و گو داشته باشیم.
عالی ترین نماینده قوه قضائیه در استان البرز با بیان اینکه در این دیدار 30 نفر از قضات و مدیران مربوط به شهرستان کرج حضور دارند اضافه کرد: قضات دادگاه های کیفری یک و دو، قضات دادگاه های تجدیدنظر و سرپرستان مجتمع های قضایی در این بازدید حضور دارند و درخواست زندانیانی که پرونده آن ها در دادگاه های کیفری یک و دو و دادگاه تجدیدنظر در حال رسیدگی است بررسی شد.
وی با اشاره به رسیدگی به درخواست حدود 600 نفر از زندانیان در این دیدار، تصریح کرد: این دیدارها به صورت مداوم ادامه خواهد داشت تا به درخواست های تمام زندانیان در اسرع وقت رسیدگی شود.
حسن مددی دادستان عمومی و انقلاب و مرکز استان نیز در این دیدار با اشاره به برنامه دیدار قضات به صورت هفتگی تدوین شده است گفت: علاوه بر این برنامه منسجم و تجمیعی برای دیدار با زندانیان در ندامتگاه های استان تدارک دیده شده است و در کنار آن قضات موظف شده اند ملاقات الکترونیکی هفتگی نیز با زندانیان داشته باشند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر