اخبار

 آخرین اخبار 

تمام مواد اولیه مبل در داخل تولید می‌شود

وحید پرویزی ، مدیریت مبلمان مبلینو

وحید پرویزی ، مدیریت مبلمان مبلینو
1400/7/20

فارغ التحصیل کارشناسی معماری داخلی هستم و  از سال ۹۳ کار در حوزه مبلمان را شروع کردم. در حیطه شغلی خود مشکل اساسی و بزرگی نمی‌بینم .باید کسب و کار را  توسعه داد و با شهامت و شجاعت به درآمد رسید.در زمینه ساخت و ساز نیز فعالیت دارم و یک تیم ورزشی هم داریم که مقامات زیادی کسب کرده است. همچنین گواهینامه آموزش صنعت درودگری دارم .

نقش رسانه در کار بسیار مهم است، از زمانی که فعالیت خود را شروع کردم تبلیغات در روزنامه را نیز انجام دادم. در فضای مجازی هم فعالیت داریم که در معرفی کار ما موثر است.کارهای ما از لحاظ کیفیت و قیمت  مناسب است و مشتریان فراوانی داریم. ما سعی داریم سود کمتر داشته باشیم و کار بر طبق موازین شرعی باشد .کارکنان ما از کار کردن در این مجموعه رضایت کامل دارند.

فعالیت ما طبق شعار سال رهبری انجام می شود.طبق نامگذاری هرسال ما هدف گذاری انجام می دهیم که در کار بسیار تاثیرگذار بوده است .

تمام مواد اولیه مبل در داخل ایران تولید می‌شود ولی مشکل اصلی ما این است که در ایران فناوری برای پارچه نانو نداریم پارچه مبل باید از لحاظ کیفیت و ضخامت بهتر باشد پارچه های ترک و چینی بسیار خوب  هستند،  پارچه های ایرانی نیز کیفیت خوبی دارند ولی در زمینه طراحی و بافت باید مهندسینی که در این زمینه فعالیت می کنند تلاش بیشتری انجام دهند تا بتوانیم از صفر تا صد تولید مبل را در ایران انجام دهیم. در نمایشگاهی که در خارج از کشور داشتیم مشتریانی از کشورهای خاورمیانه و آسیا داشتیم.در کار ما همیشه حق با مشتری است و برای او ارزش  قائل هستیم. چون در زمینه چیدمان نیز مطالعات دارم به  صورت رایگان به مشتری مشاوره می دهم و همیشه به همکاران خودم می گویم به مشتری در مورد کیفیت مبل توضیح بدهند و واقعیت یک جنس را به او اعلام کنند.چون تفاوت بین مبل خوب و بد راه نمیداند، ما نباید از سادگی مشتریان سوء استفاده کنیم.

 من شغل های زیادی را امتحان کرده ام‌. توصیه من به تمام کسانی که وارد این حرفه می‌شوند این است که باید کار را یاد بگیرند و با توجه به علاقه وارد این حوزه شوند. زمانی که پای علاقه در میان باشد در کار موفق می شوند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر