اخبار

 آخرین اخبار 

مجید سپاهی، صاحب امتیاز و مدیر فست فود درشکه طلایی در گفتگو با جام جم البرز:

رضایت مردم از کیفیت خدمات، بهترین تبلیغ برای فست فود درشکه طلایی است

رضایت مردم از کیفیت خدمات، بهترین تبلیغ برای فست فود درشکه طلایی است
1400/7/21

فست فودها مانند سایر غذاها طرفداران خاص خود را پیدا کرده اند. انواع ساندویچ، پیتزا، برگرها،هات‌داگ و ‌‌... در فهرست غذای رستوران‌های فست فود به چشم می‌خورد. فست فود درشکه طلایی یکی از مجموعه های مشهور در سطح استان البرز و عظیمیه کرج می باشد. این مجموعه توانسته طی هفت سال فعالیت، همواره مشتریان را از خود راضی نگه دارد. فست فود درشکه طلایی همچنین سعی کرده نسبت به ذائقه های مختلف مردم پاسخگو باشد. بخش نظرسنجی از مشتریان نیز یکی از خدمات ویژه فست فود درشکه طلایی است. زمان پخت غذا در این فست فود بین ۲۰ الی ۳۰ دقیقه می باشد، به دلیل اینکه هیچ غذایی را از قبل طبخ نمی کنند و داخل یخچال قرار نمی دهند که کیفیتش را از دست بدهد. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با مجید سپاهی، مدیر متخصص و توانمند این مجموعه گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید:

در فست فود درشکه طلایی چه غذاهایی سرو می شود؟

انواع پیتزا، ژامبون گوشت و مرغ،  هات داگ و ...  در فست فود درشکه طلایی سرو می‌شود. از سه شیوه چرخ کرده، رست بیف و استیکی روی پیتزا برای سرو گوشت استفاده می کنیم.

از شاخصه های ویژه مجموعه خود به چه مواردی اشاره می کنید؟

غذاهای مختلف سلیقه‌ای هستند و به ذائقه افراد بستگی دارند. سعی ما بر این است که تمام ذائقه ها و سلایق را در نظر بگیریم. اگر مردم از خدمات ما رضایت نداشته باشند، هزینه را به آنها باز می گردانیم. ولی خوشبختانه تاکنون چنین موردی نداشته ایم.

 از نظر شما دلیل محبوبیت و شهرت فست فود درشکه طلایی چیست؟

دلیل شهرت و محبوبیت فست فود درشکه طلایی، لطف مردم و خواست خداوند بوده است. رضایت مردم از کیفیت خدمات ارائه شده ، بهترین تبلیغ برای ماست. چون در این صورت مجموعه ما را به افراد دیگر نیز معرفی می‌کنند.

در خصوص خدمات ویژه مجموعه خود توضیح دهید.

یکی از خدمات ویژه ما این است که بعد از تحویل سفارش با مشتریان تماس می‌گیریم تا در خصوص میزان رضایتمندی آنها در مورد برخورد پرسنل، پیک و کیفیت غذا نظرسنجی کرده و پیگیری نماییم. اگر ناراضی باشند، غذای رایگان برای آنها ارسال می کنیم. برای مجالس و مهمانی ها نیز قبول سفارش داریم. همچنین سالن فست فود درشکه طلایی گنجایش ۳۰ نفر را برای پذیرایی دارا می باشد.

آیا فست فود درشکه طلایی برای مردم، فروش آنلاین نیز در نظر گرفته است؟

مجموعه ما فروش آنلاین با تخفیف ۱۵ الی ۳۰ درصدی نیز دارد. افرادی که به هر دلیلی تمایل به خرید حضوری ندارند می توانند از طریق درشکه آنلاین خرید خود را انجام دهند. ضمن اینکه میزان تخفیف ما از بسیاری پیج های دیگر بیشتر است. هر کس به صورت آنلاین خرید کند، علاوه بر تخفیف، برای خرید بعدی نیز بین ۵۰ الی ۱۰۰ هزار تومان بن خرید دریافت خواهد کرد.

فروش آنلاین فست فود درشکه طلایی:

Doroshkehonline.ir

راه های ارتباطی با فست فود درشکه طلایی را بیان نمایید.

آدرس: عظیمیه- روبروی پارک ایران زمین- جنب پاساژ ایران زمین- فست فود درشکه طلایی

شماره های تماس: ۳۲۵۵۱۰۰۸ و ۳۲۵۵۱۰۰۹

پیج اینستاگرام: Doroshkeh_talaei

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر