اخبار

 آخرین اخبار 

توزیع بیش از ۱۵۸ هزار پرس غذای گرم و سبد کالا بین نیازمندان البرزی

توزیع بیش از ۱۵۸ هزار پرس غذای گرم و سبد کالا بین نیازمندان البرزی
1400/8/3

به گزارش جام جم البرز، مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز با اشاره به اینکه هدف از اجرای طرح اطعام محمدی ترویج فرهنگ احسان و اطعام خانوارهای نیازمند است. گفت: با اجرای این طرح در روز ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) ۱۵۸ هزار  پرس غذای گرم و ۵۵۰ سبد کالا به ارزش ۵ میلیارد تومان بین مددجویان موردحمایت و نیازمندان استان البرز توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به اینکه در شرایط اقتصادی اخیر، مددجویان و سایر محرومان بیش‌ازپیش نیازمند حمایت خیران هستند گفت: بهره‌برداری از تمام ظرفیت‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی اعم از خیران، مراکز نیکوکاری، هیأت‌های مذهبی، و گروه‌های جهادی در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این امر در دستور کار این نهاد قرار دارد.

محمدی فرد از آمادگی دفاتر سیزده گانه کمیته امداد وبیش از ۳۰۰ مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های نقدی خبر داد و افزود: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق اسکن کد QR (درگاه پرداخت الکترونیکی)، شماره‌گیری تلفن گویای ۳۵۵۷ و واریز به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ نزد صندوق امداد ولایت البرز، نسبت به ارائه کمک‌های نقدی خود اقدام نمایند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر