اخبار

 آخرین اخبار 

گردشگری پزشکی، ظرفیت مغفول مانده استان البرز

گردشگری پزشکی، ظرفیت مغفول مانده استان البرز
1396/2/12

مشاور عالی استاندار البرز گفت: استان البرز با توجه به شرایط آب و هوایی مطلوب، ظرفیت های بزرگی برای ایجاد بستر گردشگری پزشکی و توریسم درمانی دارد که از این طریق گردشگران داخلی و خارجی جذب استان می شوند.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری البرز؛ سید محمدحسن موسوی در اتاق فکر اقتصادی استان البرز که در دفتر معاون اقتصادی استاندار برگزار شد با اشاره به لزوم تسهیل روند سرمایه گذاری در البرز افزود: نیاز است بستری برای تسریع در رسیدگی به امور سرمایه گذاران مهیا شود.

وی افزود: استان البرز با توجه به شرایط آب و هوایی مطلوب، ظرفیت های بزرگی برای ایجاد بستر گردشگری پزشکی و توریسم درمانی دارد که از این طریق گردشگران داخلی و خارجی جذب استان می شوند.

موسوی با اشاره به اینکه راه تهران- شمال به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد گفت: باید زیرساخت های لازم برای اقامت و پذیرایی از مسافران در جاده کرج- چالوس فراهم شود تا گردشگران با توجه به شرایط آب و هوایی مطلوب این منطقه جذب استان شوند.

وی افزود: جاده چالوس و روستاهای اطراف آن ظرفیت های بزرگی برای جذب گردشگران به ویژه در حوزه گردشگری پزشکی و توریسم دارند از این رو باید به این امر توجه ویژه ای شود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر