اخبار

 آخرین اخبار 

دولت حامی توسعه مراکز ناباروری در کشور

دولت حامی توسعه مراکز ناباروری در کشور
1396/2/18

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلام اینکه در دولت ۹۰ میلیارد تومان برای راه اندازی مراکز ناباروری اختصاص پیدا کرده است،گفت: این حمایت ها توسط وزارت بهداشت در سراسر کشور افزایش پیدا خواهد کرد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری البرز؛ سید حسن قاضی زاده هاشمی با همراهی سیدحمید طهائی استاندار البرز در حاشیه افتتاح همزمان 15 مرکز ناباروری در شهرهای مختلف کشور در بیمارستان کمالی کرج، گفت: این مراکز با مجهزترین دستگاه ها و متخصصین آماده ارایه خدمات به زوج های نابارور هستند.

وی افزود: با راه اندازی این مراکز و دولتی بودن تعرفه آن نه تنها مشکل این زوج ها حل می شود بلکه به افزایش جمعیت کشور نیز کمک خواهد کرد و حدود 3 میلیون زوج نابارور در کشور وجود دارد که حدود 15 درصد زوج های کشور نابارور هستند و نبود امکانات و بالا بودن هزینه درمان ناباروری برای این زوج ها درمان ناباروری را با مشکل مواجه کرده است.

قاضی زاده هاشمی اضافه کرد: برای راه اندازی این مراکز 90 میلیارد تومان هزینه شده است و به جز این 15 مرکز، 28 مرکز ناباروری در کشور نیز تجهیز شده اند که این مراکز کافی نیستند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر