اخبار

 آخرین اخبار 

فرماندار شهرستان فردیس: عملکرد مثبت دولت در بخش بهداشت و درمان

فرماندار شهرستان فردیس:  عملکرد مثبت دولت در بخش بهداشت و درمان
1396/2/20

فرماندار شهرستان فردیس در حاشیه بازدید معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز از عملیات ساخت بیمارستان 160 تختخوابی فردیس گفت: عملیات ساخت بیمارستان با سرعت چشمگیری در حال اجرا می باشد، به طوری که در طی 1 ماه چند هزار متر مکعب گود برداری شده است و در هفته آتی عملیات فونداسیون آغاز خواهد شد.

 

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان فردیس؛ احدی ابراز داشت: امیدواریم  جهت بهره برداری از این بیمارستان عملیات ساخت آن طی 20 ماه آینده به پایان برسد، ساخت این بیمارستان از 5 سال پیش تا کنون متوقف شده بود و سپس در دولت  تدبیر و امید به نتیجه رسید و اجرایی شد.

وی افزود: ساخت این بیمارستان نوید خوبی برای شهروندان شریف شهرستان فردیس است که امیدوارم با راه اندازی این مرکز مشکلات بهداشت و درمان مردم حل شود.

فرماندار فردیس با اشاره به  اینکه عملکرد دولت در بخش بهداشت و درمان فردیس قابل قبول است، گفت: طی 3 سال گذشته مراکز بهداشتی در شهرستان فردیس 10 برابر شده است به طوری که 5 مرکز با همت علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان به 50 مرکز ارتقا یافته است  و انجام عملیات احداث این بیمارستان و به خصوص میزان پشرفت کار با همت دوستان عزیز قابل ملاحظه بوده  است.

وی خاطر نشان کرد:  اولویت اول ما، به خصوص در مناطق محروم رفع نیازشهروندان در موضوع بهداشت و درمان است و با توجه به نرخ مهاجرت و افزایش جمعیت شهرستان فردیس در سالیان اخیر، افزایش امکانات بهداشتی و درمانی ضروری است. 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر