اخبار

 آخرین اخبار 

عملکرد شهرداری مشکین دشت ارزیابی شد

عملکرد شهرداری مشکین دشت ارزیابی شد
1396/2/21

عملکرد شهرداری مشکین دشت توسط مدیران کل استانداری البرز ارزیابی شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری مشکین دشت؛ پروژه های عمرانی شهرداری مشکین دشت توسط مدیرکل امور شهری و شوراها و مدیرکل بحران استانداری البرز مورد ارزیابی قرار گرفت.

احمدی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری البرز در این خصوص عنوان کرد: با توجه به رکود بازار و کاهش درآمد شهرداری ها، شهرداری مشکین دشت توانسته است پروژه های خوبی را اجرا نماید و هم اکنون شاهد هستیم در سال 1396 هم پروژه هایی از جمله مجتمع فرهنگی ورزشی در شهرک مهندسی زراعی و بعثت، مجتمع تجاری در شهرک مهندسی زراعی، مجتمع فرهنگی ورزشی با محوریت خانه کشتی و خانه ورزش های رزمی در منطقه سراب، مجتمع فرهنگی ورزشی ویژه بانوان در منطقه احسانیه، بازارچه صنایع دستی استان البرز در منطقه خیابان طباطبایی (مدرس)، جدولگذاری، آسفالت معابر، نصب علائم ترافیکی و... را در سطح شهر مشکین دشت آغاز نماید.

 وی ابراز داشت: امیدواریم با مشارکت شهروندان محترم مشکین دشت که سرمایه های اجتماعی شهر محسوب می شوند، شهرداری بتواند اقدامات شایسته و اثربخشی را برای رفاه حال شهروندان انجام دهد.

احمدی رفع مشکل کانال آب شهرک بعثت را نیز از اولویت های آن مدیریت دانست و بیان داشت: طی نشستی با مدیر کل بحران استانداری البرز نسبت به رفع آن اقدام خواهد شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر