اخبار

 آخرین اخبار 

مديرعامل شركت خدمات هوايي و منطقه ويژه اقتصادي پيام: اتصال منطقه ويژه پيام به راه آهن سراسري در اولويت

مديرعامل شركت خدمات هوايي و منطقه ويژه اقتصادي پيام:  اتصال منطقه ويژه پيام به راه آهن سراسري در اولويت
1396/2/21

رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت خدمات هوايي و منطقه ويژه اقتصادي پيام در نشست هم اندیشی با تجار، ‌وارد و صادر كنندگان، ترخيص كاران منطقه ویژه اقتصادی پیام اظهار داشت: اجراي و وصل منطقه ويژه به راه آهن سراسري در كاهش هزينه تمام شده كالاهاي توليدي، صادرات و واردات بسيار موثر است كه  پيگيري هاي لازم انجام گرفته و اميد مي رود با همكاري استانداري و سازمان راه آهن كشور مقدمات اجراي اتصال راه آهن به منطقه پيام فراهم شود.

به گزارش جام جم البرز و روابط عمومي شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام؛ دكتر زرندي در این نشست به تامين زير ساخت ها براي توسعه فعاليت هاي تجاري اشاره كرد و گفت: در سال گذشته حدود 20 هزار مترمربع سوله براي انبارهاي مسقف ساخته شده است كه هنوز هم براي رسيدن پيام به سطح مطلوب در اين زمينه،‌ ايجاد انبار مسقف، ‌هانكار ‌و رو باز، در دستور كار است كه با فراخوان، شناسايي و انتخاب سرمايه گذار انجام گرفته و كمك وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با  مشاركت بخش خصوصي در توسعه انبارها  ادامه خواهد داشت.

وي افزود: جهت هماهنگ كردن فعاليت هاي مشترك منطقه و گمرك،‌ كار گروهي تشكيل شده كه انتظار مي رود مشتري مداري در آن اصل باشد و مشكلات تجار و سرمايه گذاران در منطقه  به صورت جدي بررسي و حل گردد.

مديرعامل پيام در اين نشست از گمرك  مستقر در مجموعه پيام خواست كه با رويكرد و نگاه جديد،‌ با افزايش نوع فعاليت هاي و تجهيز امكانات بتوانند در توسعه منطقه كمك و نقش آفريني كند.

گفتنی است در ابتداء  این نشست تجار با طرح مشکلات و ارائه نقطه نظرات خود خواستار تسريع در فعاليت هاي و افزايش امكانات و همكاري بهتر و بيشتر گمرك شدند و سئوالاتي را مطرح كردند كه مسئولين مربوطه،  پاسخگويي بودند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر