اخبار

 آخرین اخبار 

توهمات فانتزی یک کارگردان در قاب تصویر

توهمات فانتزی یک کارگردان در قاب تصویر
1396/2/23

مراحل تصویربرداری فیلم کوتاه «فانتزی طوری» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی فرج آلادین به پایان رسید.
 خبرنگار جام جم البرز: این کارگردان که پیش از این فیلم تلویزیونی بلند «قرار نبود اینجوری شه» را در سینمای خانگی داشت، درباره هدف از ساخت این فیلم گفت: خیلی علاقه مند بودم که تصورات فانتزی یک کارگردان و مشکلاتی که برخی از کارگردان ها با تهیه کنندگان دارند را به تصویر بکشم.
وی افزود: در تهیه این مجموعه با همکاری حوزه هنری استان البرز این مهم اتفاق افتاد و فیلم کوتاه «فانتزی طوری» به مدت 15 دقیقه آماده شد.
آلادین خاطرنشان کرد: یکی از نکات قابل توجه این فیلم حضور حمیدرضا دشتی بازیگر سریال یوسف پیامبر و فیلم سینمایی عاریه بود که نقش یک تهیه کننده را در این فیلم بازی کرد.
گفتنی است عوامل این فیلم شامل بازیگران: علیرضا آلادین، حمیدرضا دشتی، فرشته گلریز، مجید کوچکی، هانیه کریمی، علیرضا مختاری، ساحره کسایی، مهسا حضرتیان عزیزی، رضا خادم الحسینی، پریسا شمشیری، نور و تصویر: اقبال امین خاکی، مدیر تولید: رضا خادم، عکاس: الهام کربلایی، صدابردار: سیدهاشم حسینی، مسئول فنی: محمدمهدی شاهرخیان، طراح صحنه: ارشیا ایزدی راد، منشی صحنه و برنامه ریز: فرزانه خاکپور، مشاور هنری: حسین بهزادی، تدوین: سعید چهرگانی بوده و این فیلم کوتاه با همکاری موسسه سینمایی ترانه باران برای جشنواره های داخلی و خارجی آماده شده است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر