اخبار

 آخرین اخبار 

مدیرمنطقه 2 شهرداری کرج تاکید کرد: اهتمام برای اجرای طرح‌های عمرانی متناسب با زیرساخت های شهری

مدیرمنطقه 2 شهرداری کرج تاکید کرد: اهتمام برای اجرای طرح‌های عمرانی متناسب با زیرساخت های شهری
1396/2/26

مدیر منطقه 2 شهرداری کرج بر اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی به منظور افزایش رفاه زندگی شهروندان در سطح این منطقه خبر داد و گفت: این مهم با فراهم آوردن زیرساخت های متناسب با شهر فراهم می شود.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ شهرام وارسته عنوان کرد: توسعه طرح‌های عمرانی و خدماتی از جمله مهم‌ترین اولویت‌های شهرداری در حوزه های مختلف می باشد که در نظر داریم با تحقق این مهم زمینه افزایش رفاه زندگی شهروندان را بیش از گذشته فراهم کنیم.

وی افزود: ارائه خدمات به شهر و شهروندان در سطوح مختلف با توجه به حیطه مسئولیت های شهرداری ها، یکی از مهم‌ترین وظایف مدیریت شهری به حساب می آید که باید از تمام پتانسیل های در اختیار برای داشتن شهری آباد استفاده کنیم.

وارسته در ادامه بر انجام اقدامات توسعه ای در شهر از سوی شهرداری ها تأکید کردو گفت: پروژه های عمرانی مختلفی در سطح منطقه در حال اجراست که پروژه بلوار نمازی خواه و پروژه عظیم شهرک ایثار و احداث ساختمان آتش نشانی در بلوار کامیونداران و خیابان شهید صدوقی از اقداماتی است که می توان به آن اشاره کرد.

مدیر منطقه 2 شهرداری کرج خاطرنشان کرد: اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی و خدماتی بر اساس نیازهای مناطق، شرایط رسیدن به توسعه شهری را فراهم می کند که این امر با جدیت در سطح منطقه پیگیری می شود.

وارسته در پایان با اشاره به پیاده روسازی خیابان فردوسی و احداث پارک شیخ آباد گفت: اجرای پروژه های مختلف در سطح منطقه و ایجاد تغییر و تحولات اساسی در ساختار فیزیکی منطقه و ارتقاء ساختارهای شهری، می تواند در مسیر برقراری توازن در امر خدمات رسانی کمک شایانی کند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر