اخبار

 آخرین اخبار 

«زندگی به قیمت عشق» تمام شد

«زندگی به قیمت عشق» تمام شد
1396/3/4

تصویربرداری فیلم کوتاه داستانی «زندگی به قیمت عشق» به پایان رسید.

کرج- خبرنگار جام جم: داستان عاطفی و اکشن این فیلم به ما می آموزد تا انسان در برابر تمام مشکلات پیش رو برای رسیدن به هدف مورد نظر خود می تواند تمامی موانع را بدون ترس کنار بزند، حتی اگر این موانع انسان هایی باشند که خواهان نابودی آنان هستند.

لازم به توضیح است علیرضا گلی کارگردان، مجتبی باب الفتح و رضا خادم الحسینی تهیه کننده، سجاد خزلی دستیار کارگردان و بازیگردان، صحرا غلامی برنامه ریز و منشی صحنه، پروانه شکوفه دستیار تهیه و تولید، جواد بابایی، ایمان هنر کار و رضا خادم الحسینی گروه بدلکاران ستارگان اکشن، نشوان عطا پور صدا بردار، محسن مصلح دستیار صدا، عابد دروگر تصویربردار، نوید مولایی تصویربردار پشت صحنه،  ایمان هنر کار به عنوان نویسنده  جزو عوامل این فیلم هستند.

همچنین مجتبی باب الفتح، ایمان هنر کار، مهدیه موسوی، شاهرخ شادکام، خشایار شادکام، امید طاهری، زهرا تک زاع و جواد بابایی در نقش بازیگر در این فیلم نقش آفرینی می کنند.

گفتنی است این فیلم بر اساس طرحی از علیرضا گلی با سرمایه گذاری شرکت مدیا کونیگ آلمان و مجریان طرح نیز موسسه سینمایی طراحان حرکت و موسسه سینمایی ترانه باران با همکاری موسسه سینمایی ره آورد هنر مراحل پایانی ساخت و پخش خود را می گذراند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.