اخبار

 آخرین اخبار 

برپایی بازار فیلم اسلامی در تیرماه سال جاری

برپایی بازار فیلم اسلامی در تیرماه سال جاری
1396/3/27

هفتمین بازار فیلم اسلامی با حضور مؤسسات رسانه‌ای و شبکه‌های تلویزیونی اسلامی، تیرماه سال جاری در حاشیه نهمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی برگزار خواهد شد. در این بازار فیلم، رسانه‌ها گرد هم می‌آیند تا توانایی‌هایشان را در حوزه تولید فیلم‌ها و سریال‌های پاک و اسلامی به نمایش بگذارند.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از جام جم آنلاین ؛ معرفی توانمندی‌های  فیلمسازان اعضای اتحادیه، ایجاد فرصت برای آشنایی با امکانات اعضا و کاهش هزینه‌های بازاریابی از جمله اهداف برپایی بازار فیلم اسلامی است. این بازار به معرفی تولیدات سینمایی و تلویزیونی در منطقه و جهان می‌پردازد و در صدد معرفی و گسترش این تولیدات در سطح بین‌المللی است و با دعوت از کشورهای مختلف سعی بر این دارد تا اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی را به بهترین و مهم‌ترین نام در زمینه تبادلات فیلم و فروش آثار اسلامی تبدیل کند.

همچنین سازمان صدا و سیما، حوزه هنری، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، سازمان هنری رسانه‌ای اوج، مرکز تولیدات هنری بیروت و شبکه‌های الاتجاه، الغدیر، بلادی، الصراط، طه، ثامن، تمدن، فلسطین‌الیوم و ... آثار تلویزیونی و سینمایی خود را در این بازار برای عرضه ارائه خواهند کرد.

بر پایه این گزارش، شبکه‌های تلویزیونی و مؤسسات رسانه‌ای از کشورهای جمهوری اسلامی ایران، عراق، افغانستان، لبنان، ترکیه، کویت، سوریه، یمن، فلسطین، پاکستان، آذربایجان، انگلستان، هند و... از جمله کشور‌هایی هستند که در این بازار شرکت می‌کنند.

گفتنی است نهمین اجلاس مجموع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی با حضور شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی، رسانه‌های مجازی و مؤسسات تولید رسانه‌ای در مشهد مقدس پایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.