اخبار

 آخرین اخبار 

ارسال پنج هزار اثر به دبیرخانه کشوری پویش مدرسه حماسه در البرز

ارسال پنج هزار اثر به دبیرخانه کشوری پویش مدرسه حماسه در البرز
1400/8/4

به گزارش جام جم البرز، سالار قاسمی گفت: این پویش به ابتکار اداره کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان البرز در هفته دفاع مقدس کلید خورد.

مدیر کل آموزش و پرورش البرز هدف از برگزاری این پویش را گسترش و تعمیق فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت، نکوداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس و معرفی آثار فرهنگی و هنری دانش آموزان و فرهنگیان مستعد و علاقه مند و تقدیر از آنها عنوان کرد.

سالار قاسمی اضافه کرد: دانش آموزان تمامی دوره های تحصیلی اعم از دانش آموزان و فرهنگیان مدارس ایرانی و خارج از کشور مخاطبان این پویش هستند.

قاسمی گفت: دراین پویش فرهنگیان در رشته شعر با سبک کلاسیک و نو شرکت کردندو دانش آموزان دوره متوسطه نیز در رشته خاطره نویسی، دلنوشته و داستان کوتاه آثارشان را ارسال کردند.

او با بیان اینکه دفاع مقدس و اقتدار ملی، دفاع مقدس، بصیرت و وحدت ملی، دفاع مقدس و شهدای دانش آموز و فرهنگی ازجمله محورهای پویش مدرسه حماسه را تشکیل می دهد، اضافه کرد: دانش آموزان ابتدایی برای شرکت دراین پویش کشوری، نقاشی با تکنیک آزاد و دکلمه صوتی ۲ تا پنج دقیقه ارسال کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز ادامه داد: ۶ داور مجرب آثار ارسالی دانش آموزان و فرهنگیان به پویش مدرسه حماسه را مورد ارزیابی تخصصی قرار می دهند.

سالار قاسمی افزود: تا پایان آبان ۱۴۰۰ اسامی آثار برتر از سوی دبیرخانه کشوری پویش مدرسه حماسه که مستقردرحوزه معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان می باشد به استان های شرکت کننده ارسال می گردد و درآیینی از برگزیدگان پویش حماسه مدرسه تجلیل می شود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر