اخبار

 آخرین اخبار 

خلیل عبداللهی حمیدی، مدیر املاک جام جم و املاک جام جم نوین در گفتگو با جام جم البرز:

مشتریان، ولی‌نعمت ما هستند

مشتریان، ولی‌نعمت ما هستند
1400/8/26

اعتماد به عنوان یک اصل مهم در کار، حاصل و ثمره مشتری مداری است. املاک جام جم و جام جم نوین، از جمله دفاتر معتبر و متخصص در استان البرز می باشد که با دو شعبه در فردیس کرج به مردم منطقه خدمت رسانی می کند. این مجموعه همواره در برخورد با مشتری ادب و نزاکت را رعایت می کند و به همین دلیل میان مردم منطقه به عنوان یکی از دفاتر خوشنام و معتمد شناخته شده است. همچنین در بحث آموزش به مشاورین خود کاملا تخصصی عمل می کند تا در انجام معاملات دچار مشکلات حقوقی نشوند. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با خلیل عبداللهی حمیدی، مدیر توانمند و زبده املاک جام جم و جام جم نوین گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید :

در خصوص سوابق و شاخصه های ویژه املاک جام جم و جام جم نوین توضیح دهید.

مدت 12 سال است که در حوزه املاک فعالیت دارم. در صنف املاک، اعتماد حرف اول را می زند. به دلیل جابجایی مبالغ کلان در خرید و فروش مسکن، مردم باید به دفتراملاکی مراجعه کنند که به آن اعتماد کامل داشته باشند. مشتری باید سرمایه خود را برای خرید ملک در اختیار افراد معتمد قرار دهد. من به مشاورین خود توصیه می کنم که در برخورد با مشتری ادب و نزاکت را رعایت کنند. سن مراجعین و مشتریان برای ما اهمیتی ندارد، من به عنوان مدیر جلوی پای آنها بلند می شوم. چون عقیده دارم که مشتری ولی نعمت ماست. بیش از ۷۰ درصد مشتریان ما آشنا هستند و قبلا با ما کار کرده اند و یا برای آنها خرید و فروش ملک انجام داده ایم. تعداد کمتری از افراد، مشتریان غیر دائم ما هستند. از آنجایی که من شریک کاری نیز دارم، برای جلوگیری از تضییع حق و حقوق یکدیگر باید نهایت دقت را در برخورد با مشتری داشته باشیم.

از نظر شما آموزش در صنف املاک تا چه اندازه اهمیت دارد؟

 من به عنوان مدیر، یکسری آموزش های صنفی را در اتحادیه دیده ام و به همکاران خود نیز آموزش داده ام تا از فرآیند و مراحل فروش ملک اطلاع پیدا کنند و سالم بودن ملک مشخص شود. چون در منطقه ما دو نوع ملک وجود دارد، یکی ملک سند شش دانگ و دیگری ملک قولنامه ای و وکالتی. درمورد ملک سند دار با مراجعه به دفترخانه و چند استعلام از اداره ثبت و شهرداری پروسه آن طی می شود، ولی در خصوص ملک قولنامه ای به این سادگی نیست، باید روی ملک اشراف کامل داشته باشیم؛ بنابراین باید فرآیند خاصی طی شود. تمام این آموزش ها به همکاران داده می شود. ولی با این حال نهایتا هیچ قراردادی بدون نظارت من منعقد نمی شود. پیش نویس ها با نظارت من نوشته و بعد از بررسی مدارک معامله انجام می شود.

پیشنهادات و نظرات خود به اتحادیه املاک را بیان نمایید.

صدور جواز کسب از طرف اتحادیه باید برای متقاضیان به گونه ای باشد که حق و حقوق اعضای قدیمی حفظ شود. همچنین اتحادیه باید از فعالیت مشاورین املاک بدون مجوز ممانعت نماید.

لطفا راه های ارتباطی با املاک جام جم و جام جم نوین را ذکر نمایید.

شعبه 1: فردیس- شهرک ارم- بلوار ارم- جنب پاساژمهیار- املاک جام جم

شماره های تماس:

 ۰۲۶۳۶۶۶۵۳۰۷

۰۲۶۳۶۶۶۵۳۳۰

شعبه 2: شهرک منظریه- فلکه ششم- نبش اعتمادیه غربی- املاک جام جم نوین

شماره های تماس:

 ۰۲۶۳۶۶۷۴۹۰۴

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر