اخبار

 آخرین اخبار 

گزارش ویژه جام جم البرز:

آتش نشانان فقط ناجی انسان ها نیستند

آتش نشانان فقط ناجی انسان ها نیستند
1400/8/26

به گزارش جام جم البرز، مهر مادری یک ترکیب شعاری از کلمات نیست، حقیقتی است که همه انسان ها در طول زندگی خود بارها و بارها لمسش کرده اند. ولی بیایید کمی گسترده تر به موضوع نگاه کنیم. مهر مادری فقط شامل انسانها نیست و تمام موجودات هستی را در برگرفته است. حیوانات از آنچه که ما تصور می کنیم، مهربانترند. آنها هم نگران بچه هایشان می شوند و عاشقانه دوستشان دارند.

صبح روز سه شنبه ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۰، کوی ولیعصر(عج) کرج، حوالی ۵ صبح:

صدای ناله یک بچه گربه در گوش محله پیچیده است. صدا از ارتفاع بیست متری یک درخت شنیده می شود‌. این بچه گربه از درخت بالا رفته و حالا نمی تواند پایین بیاید. و اما پایین درخت مادر بچه گربه با چشمان نگرانش به بالا و جایی که بچه اش گیر افتاده، خیره است. نگران است و مضطرب. این ناله ها و تشویش تا ۱۳ ساعت ادامه پیدا می کند. در این مدت نه صدای ناله های از سر ترس بچه گربه قطع می شود و نه حتی یک لحظه مادرش از جایش تکان می خورد. سکوت کرده و منتظر کسی است که ناجی بچه اش شود. اهالی کوی ولیعصر با ایستگاه ۱۰۵آتش نشانی محل تماس می گیرند. سرانجام با تلاش و کمک دو مامور آتش نشانی به نام های محمدرضا رایز و مرتضی کشاورزی، بچه گربه نجات پیدا می کند و به آغوش مهربان مادرش برمی گردد.

فرزاد حق الذاکرین خبرنگارجام جم البرز از فرماندهی کل آتش نشانی استان البرز و همچنین ایستگاه ۱۰۵ آتش نشانی و محمدرضا رایز و مرتضی کشاورزی، ماموران وظیفه شناس این ایستگاه، صمیمانه تقدیر و تشکر می نماید.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.