اخبار

 آخرین اخبار 

نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان البرز؛

فرصت برای ارائه توانمندی ها ی فناوران، پژوهشگران و افراد صاحب ایده

  فرصت برای ارائه توانمندی ها ی فناوران، پژوهشگران و افراد صاحب ایده
1400/8/30

به گزارش خبرنگارجام جم البرز، در این جلسه، زمان برگزاری  نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان البرز از ۱۶ الی۲۱ آذرماه تعیین گردید تا با نمایشگاه هفته ملی پژوهش و فناوری هم‌پوشانی نداشته باشد.

در این نشست وبیناری نمایندگان دستگاه‌های علمی و اجرایی استان حضور داشتند و درباره چگونگی بهتر برگزار شدن  این نمایشگاه و حضور فناوران و افراد صاحب ایده و ارائه دستاوردهای مختلف به ارائه دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند.

خاطرنشان می‌کند در این جلسه وبیناری مدیران و نمایندگان دستگاه‌های مختلف علمی و اجرایی استان ازجمله پارک علم و فناوری البرز، دانشگاه خوارزمی، دانشگاه آزاد اسلامی، پردیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی، آموزش‌وپرورش و آموزش و فنی و حرفه‌ای، دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی و فنی و حرفه‌ای، بنیاد نخبگان استان، استانداری البرز، صنعت، معدن و تجارت، صداوسیما، شهرداری و شورای شهر، پژوهشگاه مواد و انرژی ، جهاددانشگاهی استان، محیط‌زیست، شهرک‌های صنعتی، جهاد کشاورزی، مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)، جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی حضور داشتند.

گفتنی است این رویداد و نمایشگاه فرصت خوبی برای حضور فناوران، پژوهشگران و افراد صاحب ایده است و می‌تواند زمینه جهش تولید و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و تجاری‌سازی ایده‌ها را فراهم نماید.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر