اخبار

 آخرین اخبار 

به دنبال رضایت مادر

به دنبال رضایت مادر
1400/9/1

تحصيلات خود را در شهر كرج آغاز کرد. دوره ابتدائي را در مدرسه فاتحي با موفقيت به پايان رسانيد و وارد دوره راهنمائي شد. در سال دوم راهنمائي بود كه به حكم جهاد امام خميني (ره) لبيك گفت و سنگر علم و دانش را رها كرد. به سنگر مبارزه بر عليه كافران از خدا بي‌خبر رفت. شهيد علاقه زيادي به خواندن نماز شب داشت در انجام فرائض ديني بسيار دقت داشت.
پس از تعليم آموزش نظامي در پادگان سلمان فارسي با رضايت خانواده عازم منطقه جنگي شد. البته هم در سنگر علم فعاليت داشت و هم در سنگر مبارزه با دشمنان بعثي مي‌جنگيد. شهيد تنها يك بار عازم منطقه شد و از آن جایی كه عاشق شهادت بود تنها 25 روز در جبهه حضور داشت تا اینکه به منطقه جنوب (فكه) رفت و در عمليات والفجر يك شركت کرد. تا اين كه در همان عمليات به فيض شهادت نائل شد و پيكر معطرش به مدت 8 سال در بيابان‌هاي داغ فكه باقي مانده تا اين كه در سال 1369 پيكرش شناسايي مي‌شود و در امام‌زاده محمد(ع) كرج به خاك سپرده مي‌شود.


از زبان مادر:
شهيد خيلي خونسرد و مهربان بود. بسیار دوست داشت مادر را نوازش كند تا مادرش احساس ناراحتي نكند. رضايت مادر برايش خيلي مهم بود. من و پسرم با هم به امامزاده داود(ع) رفتيم پاي پياده دست من را گرفته بود و مي
گفت: قربان مادرم بروم. مادرجان، احساس نكني كه پير شده‌اي، هنوز هم جوان هستي. باهم مي‌خنديدیم تا من احساس خستگي نكنم. باهم عكس انداختيم. خيلي به من خوش گذشت و هرگز اين خاطره شيرين را فراموش نمي‌كنم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر