اخبار

 آخرین اخبار 

مشکلات زیرساختی، مهم ترین دغدغه فعالان اقتصادی البرز

مشکلات زیرساختی، مهم ترین دغدغه فعالان اقتصادی البرز
1400/9/1

به گزارش جام جم البرز؛ مجتبی عبداللهی در دیدار با فعالان اقتصادی استان گفت: با تشکیل اتاق «مشورت و هم اندیشی» با حضور فعالان اقتصادی" همه اعضا این تشکل به عنوان مشاوران استاندار در رفع موانع صنعت و کشاورزی و ایجاد تحول در بستر تولید و صادرات استان مشارکت خواهند داشت.

او ادامه داد: برنامه های اقتصادی باید به سمت و سویی هدایت شود تا ضمن رفع موانع، بخش تولید و صادرات استان، در تمامی حوزه ها تحول و پویایی را تجربه کند.

عبداللهی افزود: بر طرف شدن موانع اقتصادی در رفع بسیاری دیگر از موضوع ها و مسایل اجتماعی جامعه نیز موثر خواهد بود.

تولید کنندگان جهادگران اقتصادی هستند

استاندار البرز از تولیدکنندگان و صنعتگران، به عنوان جهادگران اقتصادی نام برد و افزود: فعالان اقتصادی با تمامی مشکلات و موانع همچنان مقتدرانه درحل موضوعات در مسیر رونق تولید و صنعت تلاش می کنند.

او ادامه داد: مایه مباهات و افتخار است که چنین سرمایه گذاران و تولیدکنندگان بزرگوار و ایثارگر در البرز فعالیت دارند.

استاندار البرز گفت: کشور ما ثروتمند و دارای ذخایری غنی بی شمار است ، ولی در شرایط کنونی تحریم های ناجوانمردانه و تنگناهای مالی، مشکلاتی را ایجاد کرده است.

عبداللهی افزود: بر این باوریم با همفکری، تعامل و شکیبایی می توانیم بسیاری از موانع را از سر راه برداریم.

همراهی و هم‌افزایی گره گشایی مشکلات است

استاندار البرز گفت: ظرفیت بزرگ و ارزشمند فعالان بستر اقتصاد البرز با اتکا به نیرو و توان خویش در کشور خوش درخشیده اند و اکنون با هم افزایی و همراهی می توانیم گره گشایی مشکلات‌ باشیم.

عبداللهی ادامه داد: با تمام اختیاراتم در حوزه اجرایی در خدمت فعالان اقتصادی و رونق و توسعه تولید و صنعت البرز خواهم بود و در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهم کرد.

وی افزود: قصد ندارم وعده ای بی اساس بدهم ولی هماهنگی و تعامل مجموعه مسوولان مربوطه را برای حل مشکلات جلب می کنم.

 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر