اخبار

 آخرین اخبار 

برگزاری میز خدمت در مسجد روستا گوران طالقان

برگزاری میز خدمت در مسجد روستا گوران طالقان
1400/9/3

به گزارش جام جم البرز؛ آقابراری معاون فرماندار طالقان که به همراه بخشدار بالاظالقان و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان این هفته در قالب میز خدمت میهمان مردم روستا گوران بود، گفت: میز خدمت در فضایی مناسب در هر اداره ای برای مراجعه ارباب رجوع با رعایت موارد مندرج در مصوبه حقوق شهروندی در نظام اداری به نحوی که ارباب رجوع بتواند بدون نیاز به مراجعه و پیگیری از واحدهای مختلف دستگاه اجرایی و تنها از طریق میز یادشده، خدمت یا پاسخ مورد نیاز خود را دریافت کند، راه اندازی شده است.


آقابراری افزود: به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقای رضایت مندی آنان میز خدمت با حضور کارشناسان این فرمانداری نیز آماده پاسخگویی به مراجعه کنندگان است.

وی تاکید کرد: کاهش هزینه‌ها، صرفه‌جویی در وقت، شتاب در ارائه خدمات و ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمت به مردم ازمهمترین مزیت‌های دایر کردن میز خدمت است.

معاون فرماندار طالقان ضمن تاکید بر اینکه ارائه خدمات در همه روزهای کاری و در طول ساعات اداری به طور پیوسته در میز خدمت انجام می شود افزود:علاوه بر ارائه خدمت در ادارات,به صورت دوره ای نیز به همراه تعدادی از روسای ادرات در یکی از روستاهای شهرستان حضور پیدا میکنیم و در غالب میز خدمت به صورت چهره به چهره با مردم دیدار و مشکلات آن روستا را احصاء و در اسرع وقت رسیدگی می کنیم.

وی گفت: درخواست ها و نیازهای مطرح شده توسط ارباب رجوع در قالب سرویس هایی همچون نظرسنجی، شکایت، پرسش و پاسخ از شهروندان دریافت و سپس به کارشناسان مربوطه ارجاع داده می شود تا با ایجاد وظیفه و تقسیم کار، به آنها رسیدگی شود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر