اخبار

 آخرین اخبار 

سارقان منازل منطقه شاهین ویلا کرج دستگیر شدند

سارقان منازل منطقه شاهین ویلا کرج دستگیر شدند
1400/9/3

به گزارش جام جم البرز؛ سرهنگ علی قاسم پور گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از ساختمان‌های مسکونی در منطقه شاهین ویلای کرج، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج افزود: ماموران در تحقیقات اولیه خود با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات اطلاعاتی- پلیسی موفق به شناسایی خودرو سارقان شده و با تحت تعقیب قرار دادن آن موفق به شناسایی مخفیگاه متهمان شدند.

قاسم پور افزود: در ادامه ماموران پس از چندین روز رصد تحرکات متهمان، در یک فرصت مناسب وارد عمل شده و در یک عملیات غافلگیرانه ۲ سارق را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

او با بیان این که در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی اموال مسروقه کشف شد، افزود: در تحقیقات تکمیلی متهمان که چاره‌ای جز بیان حقیقت در پیش روی خودشان نمی‌دیدند لب به اعتراف گشوده و به ۲۰ فقره سرقت از منازل و اماکن خصوصی در منطقه شاهین ویلا اقرار کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام تحقیقات تخصصی به پلیس آگاهی معرفی شدند،گفت: با اقدامات انجام شده تاکنون ۹ نفر از مالباختگان پرونده شناسایی شده اند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر