اخبار

 آخرین اخبار 

صدور ۵۰۱ مورد مجوز فعالیت تشکل های مردم نهاد در استان

صدور ۵۰۱ مورد مجوز فعالیت تشکل های مردم نهاد در استان
1400/9/9

به گزارش جام جم البرز، نور محمد فردی در حاشیه جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد استان البرز گفت: با توجه به اینکه سیاست‌های کلی دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی حمایت از تشکل‌های مردم‌ نهاد می‌باشد باید همه دستگاه‌ها در این خصوص پای کار باشند تا واگذاری کار مردم به مردم در قالب تشکل ها در کمترین مدت ممکن حل شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز افزود: در این جلسه تعدادی درخواست جهت صدور و تمدید مجوز در قالب تشکل‌های مختلف اجتماعی، خیریه و ... مطرح و تصمیم لازم اتخاذ شد.
فردی اضافه کرد: روی هم رفته تاکنون ۵۰۱ مورد مجوز فعالیت تشکل های مردم نهاد در استان البرز توسط استانداری، فرمانداری ، بهزیستی، نیروی انتظامی و اداره کل ورزش و جوانان در سطح استان صادر شده که بیشترین آنها با ۳۸۱ مرکز نیکوکاری مربوط به کمیته امداد می باشد.

معاون سیاسی استاندار البرز افزود: باید کلیه ادارات و سازمان ها در راستای حمایت و استفاده از ظرفیت تشکل های مردم نهاد اهتمام لازم را داشته باشند.
فردی در پایان اضافه کرد: بدون شک تشکل‌های مردم نهاد چون از جنس مردم هستند، با برنامه‌ریزی می‌توانند در جهت حل مشکلاتشان اقدام کنند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.