اخبار

 آخرین اخبار 

مهدی عابدینی، مدیر مجموعه سایت تایرعابدینی در گفتگو با جام جم البرز اعلام کرد:

تعویض لاستیک ماشین در محل مورد نظر شما

تعویض لاستیک ماشین در محل مورد نظر شما
1400/9/10

تولید تایر در ایران صنعتی است که حدودا یک قرن قدمت دارد. در صنعت لاستیک کشور، برندهای معتبر و با کیفیتی وجود دارد که نشان از پیشرفت ما در این حوزه می دهد. انتخاب لاستیک با کیفیت برای انواع خودرو از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای اینکه بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم، باید به فروشگاه هایی مراجعه کنیم که سطح خدمات مطلوب، مشاوره و پاسخگویی آنها تخصصی و محصولاتشان با کیفیت باشد. سایت تایرعابدینی یکی از مراکز تخصصی و موفق در زمینه توزیع لاستیک و تایر در سطح استان البرز است که دارای سه شعبه با ارائه انواع خدمات در این حوزه به مردم می باشد. از خدمات ویژه این مجموعه می توان به تعویض لاستیک در محل اشاره کرد. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با مهدی عابدینی، مدیر توانمند و زبده سایت تایرعابدینی گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:

مختصری در خصوص مجموعه سایت تایرعابدینی توضیح دهید.

مجموعه سایت تایرعابدینی دارای سه شعبه می باشد. دو مجموعه ما در کرج و دیگری در شهریار است که با برادرم ، روح الله عابدینی آن را مدیریت می کنیم. تنوع لاستیک در کشور بسیار زیاد است. ما نمایندگی برند داخلی و خارجی را داریم که حداقل 7 برند، ایرانی و 20 الی 25 برند، خارجی می باشد.

شاخصه های ویژه مجموعه خود را بیان نمایید.

برندهای مختلفی در لاستیک ایرانی و خارجی وجود دارد، ولی مهم این است که وقتی مشتری وارد فروشگاه می شود نهایت رضایت را از مجموعه داشته باشد، به طور کلی، در زمینه خدمات و همچنین برندی که به مشتریان معرفی می کنیم، از خدمات ما راضی هستند. به همین دلیل سه شعبه افتتاح کردیم، چون یک شعبه به تنهایی پاسخگوی نیازهای مشتریان نبود. یکی از محاسن مجموعه ما تعویض لاستیک در محل است. وقتی کسی به هر دلیل نمی تواند جهت تعویض لاستیک از منزل و یا محل کار خود خارج شود، از طریق تماس با فروشگاه، همکاران تعویض کار ما، بعد از اطلاع در خصوص برند، قیمت و تهیه لاستیک به محل مورد نظر می روند.

دیدگاه شما در خصوص صنعت لاستیک ایران چیست؟

در صنعت لاستیک کشور، برند بارز، یزد تایر، کویر، ایران تایر، گلدستون و ... را داریم. ولی در مجموع برند بارز و یزد تایر در بین مشتریان پر طرفدار هستند. تایرهای بارز، یزد تایر و کویر، تنوع سایزها را افزایش داده اند. به عنوان مثال تا چند سال پیش برای ماشین های شاسی، تایر نداشتند. ولی در حال حاضر، برند بارز و کویرتایر تا سایز رینگ 20 یعنی ماشین هایی مانند سانتافه  لکسوز بنز و بی ام دبلیو را نیز تولید می کنند که شاید به لحاظ کیفیت با لاستیک های خارجی برابر نباشند ولی امیدوارم به زودی با آنها هم سطح شوند.

راه های ارتباطی با مجموعه توزیع لاستیک عابدینی را ذکر نمایید.

شعبه مرکزی : چهارراه هفت تیر – به سمت چهارراه کارخانه قند – سمت راست – روبروی دبیرستان آرمان نو  - بازرگانی لاستیک عابدینی

تلفن :  32728236-026

شعبه 2 : چهاراه مصباح – به سمت میدان استاندارد – 50 متر پایین تر – سمت راست – سایت تایر عابدینی

تلفن : 32751803-026

شعبه 3 : جاده شهریار – روبروی دامداران – بازرگانی لاستیک عابدینی (مخصوص ماشین های سنگین و نیمه سنگین کامیونی و لودری)

تلفن : 46892455-021

ساعت کاری ما یکسره از ساعت 8 صبح الی 8 شب، همه روزه و حتی روزهای تعطیل 9 صبح الی 3 بعد از ظهر

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.