اخبار

 آخرین اخبار 

انتصاب های جدید در استانداری البرز

انتصاب های جدید در استانداری البرز
1400/10/20

به گزارش جام جم البرز، طی حکمی از سوی استاندار البرز «اردشیر آل عوض» به عنوان مشاور استاندار البرز در امور فرهنگی و اجتماعی منصوب شد.

در متن این حکم از سوی مجتبی عبداللهی استاندار البرز آمده است:

با عنایت به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور استاندار در امور فرهنگی و اجتماعی منصوب می شوید.

لذا نسبت به ایجاد ارتباط منظم و مداوم با فرهیختگان و فعالان حوزه های فرهنگی و اجتماعی به منظور بهره مندی حداکثری از ظرفیت های بالقوه و مستعد در جهت ارتقای شاخص های استانی و هم افزایی دستگاه ها و نهادهای متولی این حوزه و اثرگذار، از جمله اموری است که تحقق آنها مورد تاکید و انتظار است، امید است با اتکال به خداوند متعال وظایف محوله با هماهنگی اینجانب در چارچوب قوانین و مقررات در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و اهداف عالیه دولت محترم مردمی به انجام رسانید، توفیق روز افزون شما را از درگاه پروردگار مسئلت دارم.

همچنین در انتصابی دیگر طی حکمی از سوی استاندار البرز «سجاد خدری» بعنوان سرپرست بخشداری آسارا منصوب شد.

در متن این حکم از سوی مجتبی عبداللهی استاندار البرز آمده است:

با استعانت از خداوند مهربان و بنا به پیشنهاد معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست بخشداری آسارا منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب و در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

در دیگر انتصاب از سوی استاندار البرز، ابراهیم کردلو به عنوان سرپرست فرمانداری اشتهارد منصوب شد که در متن این حکم آمده است:

برادر گرامی جناب آقای ابراهیم کردلو

با سلام و احترام

نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان اشتهارد منصوب می‌شوید.

امید است، با اتکال به خداوند متعال، تحت فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی و در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در چارچوب وظایف مصوب و سیاست‌های دولت مردمی ایران قوی مبتنی بر گفتمان فسادستیزی، عدالت محوری، تلاش برای بهره مندی حداکثری از ظرفیت گروه‌های مردمی و ارتقای سرمایه اجتماعی، حمایت همه جانبه از تولید و تعامل سازنده با کلیه دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌های انقلابی کوشا باشید.

توفیق جنابعالی را در ایفای کامل وظایف سازمانی از درگاه خداوند منان در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) خواستارم

 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر