اخبار

 آخرین اخبار 

عادی شدن خدمات در بیمارستان امام علی (ع) در البرز

عادی شدن خدمات در بیمارستان امام علی (ع) در البرز
1400/10/22

به گزارش خبرنگارجام جم البرز دکتر منصور آذریان ،رئیس بیمارستان امام علی (ع) با اعلام این خبر افزود: شهروندان البرزی بدون ترس و نگرانی از کرونا به بیمارستان امام علی (ع)مراجعه کنند.

دکتر آذریان با بیان اینکه دردو سال گذشته بیمارستان امام علی مهم ترین مرکز پذیرش بیماران کرونایی بوده است تصریح کرد:با کاهش چشمگیر تعداد بستری های بیماران مبتلا به کرونا و روند سریع واکسیناسیون تعداد مبتلایان به کرونا بسیار کاهش یافته به طوری که در بیمارستان امام علی (ع)  تنها حدود 20 بیمار مبتلا به کووید در یک بخش خاص در ساختمان دوم این مرکز بستری هستند.

وی افزود: همه بخش های بیمارستان سالم سازی شده اند و تمامی خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی همچون گذشته در این مرکز ارائه می شود.

دکتر آذریان خاطرنشان کرد:شهروندان گرامی  هیچ  ترس و نگرانی از مراجعه به بیمارستان به جهت مبتلا شدن به کرونا نداشته باشند.

آذریان با اشاره به ارائه خدمات درمانی به بیش از یک هزار نفر در روز در این مرکز تصریح کرد: این بیمارستان با ۵۰۰ تخت بستری، ۱۱ کلینیک و ۳۲ بخش بستری وسرپایی همچون آندوسکوپی وکولونسکوپی، تالاسمی، دیالیز، اطفال، سرطان شناسی، دیابت، زنان و زایمان، بخش های جراحی بزرگسال و اطفال آماده پذیرش بیماران و ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی با تعرفه دولتی می باشد.
وی از بیماران خواست مراحل درمانی خود را به تعویق نیاندازند و با رعایت پروتکل های بهداشتی برای درمان خود به مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) کرج مراجعه کنند.

لازم به یادآوری است: ۸۰ هزارو ۷۷۲ هزار بیمار بدحال کووید ۱۹ از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در مراکز درمانی استان البرز بستری شده‌اند که ۷۴ هزارو ۱۶۲ بیمار آنان بهبود یافته اند.این بیماری تاکنون سبب مرگ ۶ هزارو ۴۹۳ نفر در البرز شده است.۲ بیمارستان امام علی (ع) و کوثر کرج پس از شیوع کرونا به عنوان مرکز درمان بیماران کووید۱۹ در البرز تعیین شدند که بیمارستان امام علی (ع) محور ی ترین مرکز درمانی کووید۱۹ در استان بوده است.

اکنون استان البرز در وضعیت آبی کرونایی قرار دارد ضمن آنکه توصیه کارشناسان بهداشتی و درمانی به مردم رعایت پروتکل های بهداشتی ، تزریق واکسن و استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.