اخبار

 آخرین اخبار 

پیکر روحانی وفادار به آرمان های انقلاب اسلامی با شکوه تشییع و تدفین شد

پیکر روحانی وفادار به آرمان های انقلاب اسلامی با شکوه تشییع و تدفین شد
1400/11/5

به گزارش جام جم البرز،  در این مراسم با شکوه جمعی از اقشار مختلف مردم و مسئولان استانی حضور داشتند و در فراق این یار خدوم  انقلاب اسلامی گریستند. پیکر حجت الاسلام والمسلمین قدس محلاتی بعد از تشییع از مقابل منزل ایشان تا مسجد حضرت رسول اکرم(ص) و پس از اقامه نماز میت توسط حجت الاسلام مدرسی در امام زاده حسن(ع) کرج واقع در میدان قدس به خاک سپرده شد.  

در این مراسم حجت الاسلام شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران، حجت الاسلام رستگاری، حجت الاسلام عبدوس، عضو شورای سیاست گزاری ائمه کرج، مسیح مهاجری مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی، نورالله زاده مدیر عامل بانک قرض الحسنه کارآفرینی امید، استانداران سابق البرز طهایی- نجفی و استاندار سابق اراک آقازاده حضور داشتند. 

لازم به یادآوری است که حجت الاسلام و المسلمین قدس محلاتی نماینده آیت الله سیستانی در کرج بود. ایشان پس از عمری مجاهدت در راه آرمان های انقلاب اسلامی  به علت عارضه قلبی در کرج دار فانی را وداع گفت.

 

 

حجت الاسلام قدس محلاتی از روحانیون فعال و مبارز در طول انقلاب، مجاهدی خستگی ناپذیر که بی شک در زمره یاران راستین انقلاب و حضرت امام خمینی(ره) بوده که نامش در تاریخ انقلاب اسلامی خواهد درخشید.

ایشان سال ها با حکم امام راحل به عنوان نماینده ولی فقیه در وزارت دفاع منصوب شده بود.

روزنامه جام جم البرز در گذشت این مجاهد زجر کشیده را به خانواده و یارانش که همگی از پیشکسوتان انقلاب اسلامی بوده اند و مردم شریف و قدرشناس کرج تسلیت می گوید.

روحش قرین رحمت الهی باشد.

 

 

 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.