اخبار

 آخرین اخبار 

هم‌زمان با ایام الله دهه فجر

انتشار فراخوان مهرواره هنری«سرزمین من ایران» در البرز

انتشار فراخوان مهرواره هنری«سرزمین من ایران» در البرز
1400/11/16

به گزارش جام جم البرز، این فراخوان به مناسبت گرامی داشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، منتشر شده است.

ندا ساعی، کارشناس هنری کانون البرز در این خصوص گفت با توجه به اهمیت انتقال مفاهیم و ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل امروز جامعه و تقویت هویت ایرانی- اسلامی و حس وطن دوستی، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری کرج و اعضای کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر استان، سعی کرده به درستی از «هنر» برای انتقال این مفاهیم به کودکان و نوجوانان بهره برده و ضرورت آشنایی نسل امروز با انقلاب اسلامی و دهه فجر را با زبان هنر تببین می‌کند.

ساعی افزود با برگزاری مهرواره هنــــــری « سرزمین من ایران» ضمن آشنایی کودکان و نوجوانان با این ارزش ها، زمینه‌ای برای تقویت حس خودباوری و شناخت توانمندی های آن‌ها را فراهم خواهیم آورد.

این کارشناس هم‌چنین در خصوص تنوع قومیتی در استان سخن گفته و افزود استان البرز و به ویژه شهر کرج با توجه به تنوع فرهنگی و حضور اقوام مختلف از سوی رهبر معظم انقلاب ( مدظله العالی) به عنوان «ایران کوچک» نام گذاری شده است و ما باید از این ظرفیت نهایت بهره را ببریم.

وی افزود این مهرواره با موضوعات مختلفی از جمله نام‌های ماندگار سرزمین من ایران،آداب و رسوم سرزمین من ایران،جاذبه‌های طبیعی و گردشگری سرزمین من ایران و قهرمانان سرزمین من ایران آثار کودکان و نوجوانان در قالب های نقاشی، خوشنویسی، عکاسی، سفالگری و مجسمه سازی را دریافت خواهد کرد.

این کارشناس گفت دختران و پسران ۷ تا ۱۷ ساله استان البرز و اعضای ارشد انجمن های هنری کانون استان در انتخاب تکنیک و قطع آثار آزاد هستند و می توانند تا روز یک‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ آثار خود را به دبیرخانه این مهرواره واقع در البرز، کرج، گلشهر ویلا، بلوار مصطفی خمینی،خیابان حافظ، کوچه کاج، جنب پارک پدر، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، طبقه اول، واحد هنری ارسال کنند.

ضروری است تمام علاقه‌مندان برای شرکت در مهرواره متن فراخوان را به صورت دقیق مطالعه کنند.

تلفن های تماس: ۱۵-۳۴۰۹۴۸۱۲ داخلی ۲

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.