اخبار

 آخرین اخبار 

واریز6 میلیارد تومان به حساب ایتام و فرزندان محسنین البرزی در ماه مبارک رمضان

واریز6 میلیارد  تومان  به حساب  ایتام و فرزندان محسنین البرزی در ماه مبارک رمضان
1401/2/20

به گزارش جام جم البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه این مبالغ در قالب واریز مستقیم به‌حساب فرزندان بوده گفت: با توجه به مبلغ واریزی حامیان، به‌طور میانگین ماهانه فرزندان اکرام یک‌میلیون و ۲۳۵ میلیون تومان و فرزندان محسنین ۶۱۸ هزار  تومان از طریق کارت‌های عضو شتاب به‌طور مستقیم به‌حساب هر فرزند معنوی واریزمی شود.

محمدی فرد افزود: با واریز 6 میلیارد تومان  به حساب  ایتام و فرزندان محسنین توسط حامیان البرزی ، رشد 50 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رقم خورد .

وی بابیان اینکه در حال حاضر ۳۲۸۵۴ حامی حمایت ۱۶۱۳ یتیم و ۳۸۹۰ فرزند محسنین را بر عهده‌دارند گفت: به همت حامیان و خیرین استان البرز در ماه مبارک رمضان توزیع ۱۹۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۶۲۲ میلیون تومان و ۶۰۸۵ وعده افطاری به ارزش ۷۶۵ میلیون تومان بین ایتام و فرزندان محسنین توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان حمایت ۱0۱۵۶ ایتام و فرزندان محسنین به ۴۶۰۴ حامی جدید واگذار شد گفت: مردم البرز در صورت تمایل می‌توانند در طول سال با حضور در واحد طرح اکرام و محسنین مستقر در اداره کل کمیته امداد البرز و دفاتر امداد امام (ره) شهرهای البرز و همچنین تماس با شماره تلفن ۳۲۸۰۱۰۷۱ فرزندان معنوی خود را انتخاب و در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.