اخبار

 آخرین اخبار 

داوود زکی زاده، مدیر گروه مهندسین و مشاورین املاک آلونک:

بیشتر سازه های معماری ما ایرانی است

بیشتر سازه های معماری ما ایرانی است
1401/2/24

بنگاه های املاک در ایران نقش مهمی در بازار مسکن دارند و افراد زیادی همواره به این مکان ها برای خرید یا فروش مراجعه می کنند بنابراین داشتن دستورات اخلاق حرفه ای در بنگاه های املاک را می توان به دو بخش اخلاق فردی و اخلاق حرفه ای کسب و کار تقسیم کرد . در اخلاق فردی مشاور املاک متعهد است تا با صداقت کار کند و اخلاق انسانی را در کارها رعایت کند . او متعهد است تا در برابر خریدار و فروشنده فردی صادق ، رازدار ، امانت دار ، با وجدان ، درستکار و با انضباط باشد و وفای به قول و فعل داشته باشد تا مردم به او در انجام معاملات اعتماد کنند . در دنیای امروز اعتماد سازی یکی از ارکان مهم در بازاریابی و فروش به شمار می رود و تا زمانی که جریان اعتماد سازی به خوبی میان طرفین شکل نگیرد طبعا خرید و فروشی صورت نمی گیرد  کسب و کار در بنگاه های املاک یک ضرورت اجتماعی و حقوقی است . اگر همه مشاوران املاک اخلاق حرفه ای را در تمام فرایند بازاریابی و فروش رعایت کنند شکی نیست که سطح درآمد و فروش ماهانه آنها به شکل چشمگیری افزایش می یابد. مشاوران املاکی که امروزه نام و آوازه ای در تهران و شهرستان ها دارند کسانی اند که با راستی و درستی میان خود و مردم پل اعتماد بزرگی برقرار کردند و امروز با همان اندوخته اعتمادها به کسب و کار خود رونق می دهند. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با داوود زکی زاده، مدیر متخصص و توانمند گروه مهندسین و مشاورین املاک آلونک گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید:

رعایت چه اصولی در شغل شما از اهمیت بیشتری برخورداری است؟

در کار املاک یکسری اصول باید حفظ شود، در وهله اول باید مشتری مدار باشیم و چگونگی رفتار با مشتری را بدانیم،ضرورت اخلاق حسنه بین مشتری و مشاورباعث جذب او می‌شود.ساعت کار املاک باید مانند یک اداره منظم و دقیق باشد،من به نظم خاص مشاورین علاقه دارم. مشاور باید با عنوان کار و مذاکرات آشنا و دارای روابط عمومی بالا باشد و همچنین دارای اطلاعات حقوقی زیادی داشته باشد.

نقطه نظر خود را در مورد معماری ایرانی بیان نمایید.

بیشتر سازه های معماری ما ایرانی است و در فضاسازی و متریال از اجناس ایرانی استفاده می‌شود، شیرآلات ما از شرکتهای معتبر داخلی است که دارای کیفیت خوبی هستند.بستر کار ما ویلا سازی است و در ویلاسازی درختان و فضای سبز حفظ می‌شود. اتحادیه واقعاً در خصوص املاک تا به امروز بسیار فعال و پویا بوده است و هیچ گونه کم و کاستی ندارد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.