اخبار

 آخرین اخبار 

مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات کانون در کرج؛

فعالیت‌های حضوری در دوران پس از کرونا باید با انگیزه و انرژی بیشتری دنبال شود

فعالیت‌های حضوری در دوران پس از کرونا باید با انگیزه و انرژی بیشتری دنبال شود
1401/2/26

به گزارش جام جم البرز، این مقام مسوول با اشاره به دوران کرونا و آسیب‌های جدی آن برای همه به ویژه کودکان و نوجوانان گفت اگر چه دوران کرونا فرصتی بود تا با آموزش‌های مجازی و مزایا و معایب آن آشنا شویم و در این دوران توانستیم با تلاش‌های مضاعف مربیان بخشی از آموزش‌ها را به شیوه مجازی منتقل کنیم و در فرصت مغتنمی که به سبب عدم حضور فیزیکی در مدارس برای کودکان و نوجوانان ایجاد شده بود، با برخی قابلیت های این گروه سنی به ویژه در بخش فرهنگی و هنری آشنا شدیم اما معتقدیم که آموزش‌های مجازی به هیچ وجه نمی‌تواند جایگزین فعالیت‌های حضوری و دیدار رو در رو و چهره به چهره مربیان و اعضا شود .
این مقام مسوول با اشاره به بازدیدش از مرکز مجتمع فرهنگی، هنری کانون حضور اعضا در این مرکز را قابل قبول و باعث خرسندی خواند و افزود حضور کودکان و نوجوانان انگیزه بخش و شادی بخش است و ادامه داد میزان پیش‌ثبت‌نام در کارگاه های حضوری رضایت بخش بود و نشان داد که همکاران باید نهایت تلاش‌شان را برای ارتباط موثر با خانواده ها و حفظ آن انجام دهند.
کسب نتیجه خوب حاصل کارگروهی است
رشیدی نیا در بخشی از سخنانش به رتبه خوب استان البرز در حوزه ارزیابی عملکرد و ارتقای آن اشاره کرده و ضمن تشکر از تلاش‌های سرپرست و کارشناس ارزیابی عملکرد استان، این موفقیت‌ها را حاصل کار گروهی و تلاش و همدلی جمعی دانست.
وی همچنین استان البرز را از استان‌های نوپا و نیازمند توجه ویژه خواند و ضمن تاکید بر تلاش در جهت رفع موانع و کاستی‌های موجود، خواستار بازدید بیشتر و حضور مستمر همکاران ستادی در مراکز و تلاش آنان در جهت انگیزه‌بخشی به همکاران مراکز شد.
توجه به مراکز و مرکز محوری اولویت کانون استان
مهری فلاح، سرپرست کانون البرز در این نشست ضمن خوشامد گویی به مدیر کل دفر ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات کانون از تلاش‌های همکارانش در استان و مدیران کل پیشین قدردانی کرده و داشتن زیرساخت‌های خوب را حاصل تلاش و همدلی این عزیزان خواند و ابراز امیدواری کرد که بتوان با رفع چالش‌ها و موانع موجود به خوبی از عهده وظایف سازمانی و خدمت رسانی به مخاطبان برآمد.
این مقام مسوول در ادامه به برخی اقدامات صورت گرفته در خصوص جذب حمایت خیرین، تلاش در جهت ایجاد امکانات رفاهی، برگزاری نشست‌های ویژه با حضور کارشناسان در مراکز و بررسی و ثبت مشکلات و تلاش در جهت رفع آن‌ها، اشاره کرده و ابراز امیدواری کرد که با بازگشت دوباره شور و نشاط حضور اعضا در کتابخانه‌ها شاهد پیشرفت و موفقیت زیادی در استان البرز باشیم.
این مقام مسوول توجه به فعالیت مراکز و مرکز محوری را از اولویت‌های کاری در استان خواند.
در ادامه این نشست که روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شد، کارشناسان واحدهای مختلف کانون البرز ضمن قدردانی از حضور مدیر کل دفتر ارزیابی کانون در استان و خوشامدگویی موارد مختلفی را مطرح کردند.
توجه ویژه به تامین منابع انسانی مورد نیاز، محدودیت‌های مالی موجود، توسعه و گسترش مراکز ثابت و سیار، لزوم توجه و رفع موانع موجود در سامانه‌های الکترونیکی مراکز از اهم موارد مطرح شده بود.
گفتنی است قبل از این نشست علی‌رشیدی‌نیا به همراه شایسته حسنی زاده رییس گروه ارزیابی عملکرد دفتر مرکزی از مراکز مجتمع و ۳ کانون کرج و نحوه اجرای کارگاه‌های تخصصی بازدید کرده و با جمعی از مربیان گفت و گو کرده بود .

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر