اخبار

 آخرین اخبار 

فائزه خرسندی و سعید شعبان پور، مدیریت ظروف مصنوعات سنگی:

مشاغل هنری باعث اشتغالزایی جوانان می‌شود

مشاغل هنری باعث اشتغالزایی جوانان می‌شود
1401/2/31

 علاقه و پشتکار در هر کاری باعث کسب موفقیت خواهد شد، مشروط بر اینکه برای خود اهداف کوتاه مدت تعیین کنیم و برای موفقیت های بزرگ عجول نباشیم. فائزه خرسندی و سعید شعبان پور، مدیریت مجموعه ظروف مصنوعات سنگی، زوج جوان، خلاق و هنرمند البرزی هستند که با عشق و علاقه کار خود را آغاز و با پشتکار آن را ادامه داده اند. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با این زوج هنرمند گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:

 قبل از ورود به حرفه مورد نظر خود باید چه شرایطی را در نظر بگیریم ؟

برای انجام هر کاری باید پشتکار داشته باشیم، باید از پایه شروع کنیم و مقدمات کار این است که دوره‌های آموزشی را بگذرانیم و در مورد حرفه خود مطالعه داشته باشیم. هر چیزی را که تصور کنید می توان با سنگ ساخت.از  لیوان  و بشقاب تا صندلی و لوستر و غیره.در  کار خود از کالاهای داخلی استفاده می کنیم و سنگ ها از معادن اصفهان تهیه می‌شود. بیشتر از سنگ‌های مرمری استفاده می‌کنیم. برای شروع سنگ های مرمری بسیار خوب و دارای کیفیت بالاست. ایران صادر کننده سنگ می باشد وبیشتر سنگ ها درنمای ساختمان و تزئینات داخلی برای رستوران ها استفاده می شود.

مشاغل هنری چه مزیت هایی دارند؟

 این نوع از مشاغل برای جوانان باعث اشتغالزایی و درآمدزایی می‌شود . ما این حرفه را از طریق اینترنت و مطالعه در مورد سنگ یاد گرفتیم و تحقیقات بسیاری انجام دادیم. باید به کار علاقه داشته باشید سنگها انرژی خاصی به ما می‌دهند. ما سختی‌های بسیاری کشیدیم ولی علاقه داشتیم و این کار را با تحقیق شروع و ادامه دادیم. اتحادیه مربوط به حرفه مان، مصالح ساختمانی است ولی متاسفانه از ماحمایت نمی شود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر