اخبار

 آخرین اخبار 

علی رازقی، عضو هیات مدیره شرکت فنی مهندسی دیماس ساختار کویر و مدیر املاک ماهان مطرح کرد:

اهمیت شایسته سالاری در مشاغل مختلف

اهمیت شایسته سالاری در مشاغل مختلف
1401/2/31

روزنامه جام جم البرز با علی رازقی، عضو هیات مدیره شرکت فنی مهندسی دیماس ساختار کویر و مدیر املاک ماهان گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:

تجربه شخصی من در حوزه خدمات مهندسی این است که متاسفانه معضلات زیادی وجود دارد و شهر زیبای ما درگیر مسائلی شده که به نوعی سد راه رشد و پیشرفت شهرما در تمام جوانب شده است.

بحث شایسته سالاری در کار خیلی مهم است، کسانی هستند که از لحاظ تجربی و عملی در حرفه خود موفق بوده اند و باید در راس هرم مدیریت باشند و این یکی از بزرگترین مشکلات ماست. یکی دیگر از مسائل، مهندسان مجری است که حضورشان در تمام ساختمان ها اجباری شده است و این خیلی خوب است. ما در بعضی مسائل اجرایی نقاط ضعف زیادی داشتیم چون در اجرا نظارت صحیح و کامل اعمال نمی‌شود و قانون نیز تاثیر گذار نبود و باعث ایجاد مشکلات عدیده ای می شد .در حوزه مشاورین املاک نیز مشکلات زیادی وجود دارد. اتاق اصناف  متراژ املاک را برای اخذ پروانه ۵۰ متر اعلام کرده که خوشبختانه تغییر داده است.تقاضای من از دارایی این است که در این وضعیت نابسامان اقتصادی از ما حمایت بیشتری شود و صنف ما را دچار چالش نکند.کارخانه های برند بسیاری هستند که  مالیات کمتری نسبت به ما می پردازند. باید از حوزه صنفی ما حمایت شود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر