اخبار

 آخرین اخبار 

جذب معلمان مدارس غیردولتی در آموزش و پرورش

جذب معلمان مدارس غیردولتی در آموزش و پرورش
1401/3/1

به گزارش جام جم البرز؛ علی حدادی در جمع فرهنگیان مدارس غیردولتی شهرستان چهارباغ استان البرز گفت: امروز شاهد معلمانی با تجربه ۱۰ و حتی ۱۵ سال در مدارس غیردولتی هستیم که باید در زمینه جذب آنان اقدامات اساسی انجام شود.
او ادامه داد: براساس بررسی‌های انجام شده باید اولویت با جذب این معلمان باشد و درخصوص جذب در مدارس دولتی نیز پیگیری‌های لازم می‌شود.
حدادی بیان داشت: هر موضوعی که در زمینه فرهنگیان بوده و تصوب شده بار مالی آن نپیش بینی شده و در دولت سیزدهم در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی دیدیم که چگونه تامین مالی در خوصصی رتبه بندی فرهنگیان صورت گرفت.
رییس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در دیدار با وزیر آموزش و پرورش سوابق معلمان مدارس غیردولتی مورد تاکید قرار گرفته و حق تقدم دراند برای جذب در آموزش و پرورش بنابراین نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی همراه این دسته از معلمان خواهند بود.
او یاد آور شد: معلمان از اقشار زحمتکشی هستند که تمام تلاش خود را برای ساختن ایرانی آباد و بانسلی توانمند بکارگرفته اند، بنابراین برای ساختن آینده درخشان برای کشور باید توجه به نیاز‌های آنان داشت.
حدادی اضافه کرد: همچنین وضعیت معیشت و بیمه این عزیزان نیز دردست پیگیری قرار دارد و در تلاش هستیم تا واگذاری زمین‌های لازم برای کاربری آموزشی را نیز داشته باشیم.
او تاکید کرد: استان البرز دربخش سرانه‌ها مشکل جدی دارد و با کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم.
نماینده مردم طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در نطقی که در ۲۲ یا ۲۴ خرداد در مجلس شورای اسلامی خواهم داشت دغدغه‌های فرهنگیان و مطالبات آنان به جد دنبال می‌شود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر