اخبار

 آخرین اخبار 

سعید معصومی، مدیر املاک و هلدینگ معصومی در گفتگوی اختصاصی با جام جم البرز:

بزرگترین دغدغه مردم مسکن است

بزرگترین دغدغه مردم مسکن است
1401/3/23

همان طور که می‌دانید مشاوران املاک وظایف بیشماری را در انجام معاملات ملکی به عهده دارند. یک مشاوره املاک به راحتی می‌تواند لیستی از تمام املاک آماده‌ فروش در منطقه را برای شما در کمترین زمان ممکن تهیه کند. همچنین کارگزاران املاک به دلیل داشتن تجربه و اطلاعات مفید بهترین راهنمای شما برای انتخاب و خرید مسکن به شمار می‌آیند. مشاور املاک برای خریدار و فروشنده یک قیمت مناسب و کارشناسی شده‌ رابرآورد می‌کند تا دو طرف معامله از انجام آن بهترین نتیجه ممکن را کسب نمایند.از دیگر مزایای استفاده از کارگزاران مشاور املاک می‌توان به این اشاره داشت که در مورد فاکتورهایی همچون تاریخ انتقال مالکیت، نحوه‌ تامین منابع مالی، شرایط قرار داد، قیمت مسکن و … به راحتی می توانند با فروشنده ملک به مذاکره بپردازند. همچنین با استفاده از تجربه خود ملک را با دقت خاصی برای شما ارزیابی می‌کنند تا در آینده با مشکلی مواجه نشوید.همچنین مشاوران املاک بهترین گزینه برای نهایی شدن فروش یا خرید مسکن به شمار می‌آیند. از دیگر خدماتی که مشاور املاک برای متقاضیان و خریداران خود انجام می‌دهند یک برنامه‌ریزی اصولی و دقیق برای بازدید از ملک مورد نظر می‌باشد این امر به نوعی باعث مدیریت زمان و صرفه‌جویی در آن خواهد شد. در همین رابطه و در زمینه مشکلات و سختی های موجود در این صنف روزنامه جام جم البرز با سعید معصومی، مدیر متخصص، متبحر و توانای املاک و هلدینگ معصومی گفتگویی اختصاصی انجام داده است که می خوانید:

در خصوص دشواری ها و موانع موجود در صنف املاک بگویید.

یک سری موانع و سختی ها در این کار وجود دارد. شغل ما بسیار حساس است .نیاز ضروری مردم مسکن است و روز به روز موانع برای خانه دار شدن مردم بیشتر می شود.هم در خصوص اجاره و هم خرید خانه مشکلات زیادی وجود دارد. در هر دوره تورم و مشکلات باعث شده که فاصله طبقاتی ایجاد شود.صنف مشاور املاک از دید کسی که می خواهد تازه وارد کار شود اگر از جنبه در آمدی کار را نگاه کند،تفاوت دارد تا کسی که وارد مجموعه می شود و خودش مسئولیت کار را قبول می کند. مشکلات و مسائل این کار زیاد است. اگر در کار صداقت داشته باشید ماندگار می شوید . این کار بسیار مشکل است چون سرمایه مردم در اختیار ماست و باید اعتماد مردم را جلب کنیم. عصر جدید مانند گذشته نیست که به صورت سنتی کار کنیم، باید تمامی فعالیتها کارشناسی شود.

دیدگاه شما در مورد تولید داخلی در بخش مسکن چیست؟

تولید داخلی به سود مردم است. در دولت های قبل نیز بزرگترین دغدغه مردم مربوط به مسکن بود .تولید مصالح و اجناس ایرانی به نفع مردم است.امیدوارم تورم مهار و خانه دار شدن مردم تسهیل شود و نتیجه خوبی داشته باشد و تورم باعث نشود که مردم صاحب مسکن نشوند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر