اخبار

 آخرین اخبار 

مهدی مفتخری، مدیر هایپر مارکت اصیل ابزار در گفتگوی اختصاصی با جام جم البرز:

یکی از مشکلات ما فقدان جنس ایرانی است

یکی از مشکلات ما فقدان جنس ایرانی است
1401/3/23

پیشرفت در زندگی برای هیچ‌کس دشوار یا غیرممکن نیست. اگر دانش لازم را داشته باشیم و روش‌های درست را در پیش بگیریم، به نتایج شگفت‌انگیزی دست می‌یابیم. پیشرفت در هر زمینه‌ای، هرچند کوچک، باعث می‌شود احساس تندرستی و اشتیاق به زندگی داشته ‌باشید. با تعیین اهداف مشخص و تلاش برای رسیدن به آنها، می‌توانید در تمام ابعاد زندگی پیشرفت کنید. توانایی شما برای پیشرفت در زندگی، بیشتر وقت‌ها مستقیما با تمایل شما برای بر عهده گرفتن مسئولیت اعمالتان مرتبط است. بنابراین درباره‌ ابعاد مختلف زندگی شخصی و حرفه‌ای‌تان فکر کنید تا تغییراتی را که به پیشرفت شما در زندگی کمک می‌کنند بیابید. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با مهدی مفتخری، مدیر حرفه ای و متخصص هایپر مارکت اصیل ابزار گفتگویی اختصاصی انجام داده است که در ادامه می خوانید:

به نظر شما برای پیشرفت در زندگی و موفقیت چه فاکتورهایی ضروری تر هستند؟

برای پیشرفت در زندگی باید تلاش کرد. سطح تلاش در مشاغل مختلف متفاوت است. ابزار فروشی از مشاغل تقریبا سنگین ودشوار است و مشکلات زیادی در این شغل وجود دارد. ورود به این حوزه بسیار سخت ولی در عین حال لذت بخش می باشد و سود دهی نسبتا معقولی دارد.اولین مشکل در این شغل سطح سرمایه و همچنین وسعت فضای مورد نیاز است. شغل ابزار فروشی به خاطر تنوع بسیاری که دارد احتیاج به مکان بزرگی برای فعالیت دارد. ما در مجموعه خود شانزده هزار قلم جنس داریم. بعضی اجناس فضای زیادی نیاز دارد که باید وسعت قابل توجهی داشته باشد.

برای شروع فعالیت در حوزه رنگ و ابزار باید چه اقداماتی انجام دهیم؟

کسی که می خواهد کار را شروع کند باید یک فضای بسیار بزرگی را یا اجاره و یا خریداری کند. و متاسفانه هم هزینه خرید و هم اجاره بسیار بالاست.حرفه اصلی من مکانیک است و علاقه زیادی به ابزار آلات دارم .در حدود یک سال است که در حال تحقیق و پژوهش برای تولید یک قطعه هستم چون حمایتی انجام نمی شود و خیلی مانع تراشی می کنند فعلا اقدامی در این زمینه انجام نداده ام. در حوزه ابزار فروشی مشکلات زیادی وجود دارد. یکی از مشکلات ما موجود نبودن جنس ایرانی است و تاجران فقط به دنبال جنس ارزان هستند که قابل رقابت با کالاهای خارجی

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر