اخبار

 آخرین اخبار 

دکتر مسعود مهدی نیا، متخصص بیماریهای داخلی:

تشخیص به موقع، درمان مناسب و پیشگیری جزئی از وظایف یک متخصص داخلی می باشد

 تشخیص به موقع، درمان مناسب و پیشگیری جزئی از وظایف یک متخصص داخلی می باشد
1401/3/24

 دکتر مسعود مهدی نیا، متخصص بیماریهای داخلی فارغ التحصیل سال ۱۳۹۷ و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران می باشد. ایشان پس از فارغ التحصیلی در رشته تخصصی داخلی در سال ۱۳۹۷ به مدت یک سال و برای گذراندن دوره طرح در منطقه محروم ایرانشهر که یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان است به عنوان متخصص داخلی به مردم این شهر خدمت رسانی کرده است. لازم به ذکر است ایشان همچنین به مدت دو سال در سالهای ۹۰ الی ۹۲ در شهرستان بندرعباس به عنوان پزشک عمومی در طرح مناطق محروم خدمت رسانی داشته است. دکتر مسعود مهدی نیا هم اکنون حدود چهار سال است که در شهرستان فردیس کرج و مشکین دشت در مطب شخصی کلیه خدمات تشخیصی و درمانی مربوط به این حوزه را به بیماران خود ارائه می دهد. روزنامه جام جم البرز افتخار میزبانی از این پزشک فرهیخته را داشته تا در خصوص فعالیت ها و خدمات درمانی تخصصی با ایشان به گفتگو بپردازیم که در ادامه توجه شما را به مطالعه این گفتگوی اختصاصی جلب می کنیم.

در خصوص خدمات تخصصی مجموعه درمانی خود توضیح دهید.

در مجموعه ما کلیه خدمات مربوط به رشته تخصصی داخلی که شامل بیماری های گوارش و کبد، ریه و تست تنفسی، بیماری‌های روماتیسمی، بیماریهای کلیه، فشار خون و دیالیز ، بیماریهای غدد درون‌ریز و متابولیسم، بیماریهای عفونی، قلب و خون ارائه می‌شود و از این طریق به همشهریان عزیز خدمت رسانی می کنم. رشته تخصصی داخلی رشته بسیار فراگیر و در واقع مادر طب می باشد. در مجموعه ما علاوه بر انجام تست های تنفسی و اسپیرومتری و همین طور نوار قلب به زودی شاهد راه‌اندازی بخش آندوسکوپی و کولونوسکوپی نیز خواهیم بود. به یاری خداوند تاکنون توانسته‌ایم حدود ۵ هزار پرونده در این مجموعه از بیماری های مختلف در رشته تخصصی داخلی داشته باشیم که به حمدالله خدمات خوبی را به بیماران عزیز ارائه داده ایم. در رشته تخصص داخلی آن چیزی که از همه اهمیت بیشتر و مهمتر دارد تشخیص به موقع درمان مناسب و پیشگیری می باشد‌ که جزئی از وظایف یک متخصص داخلی به حساب می آید.

در مورد مقالات علمی ارائه شده خود بگویید.

در زمینه مقالات علمی و پزشکی، پایان نامه پزشکی عمومی و همچنین پایان نامه تخصصی خود را در قالب مقاله ارائه کرده‌ام. پایان نامه پزشکی عمومی من در رابطه با تشخیص سرطان پروستات در انواع مختلف بیوپسی و پایان نامه تخصصی داخلی من در زمینه رشته فوق تخصصی گوارش با موضوع افزایش آنزیم های کبدی در بیماران پیوند کلیه بود.

در پایان نقطه نظر سخن و حرف پایانی شما را می شنویم.

  بسیار ممنونم از دعوت روزنامه جام جم البرز و محبتتان. فقط در پایان می خواستم بگویم که انشاءالله به زودی شاهد افتتاح بیمارستان در شهرستان فردیس باشیم تا بتوانیم هرچه بیشتر و با کیفیت تر به مردم عزیز این منطقه خدمت رسانی کنیم.

 نشانی و راه های ارتباطی با مطب خود را عنوان نمایید.

 آدرس مطب: کرج - مشکین دشت- خیابان شهید هدایتکار- جنب بانک ملی- پلاک ۴۶۲

 شماره های تماس:

02636203271

09351425399

اینستاگرام:

Drmasoud_mehdinia

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر