اخبار

 آخرین اخبار 

منصور کنانی، مدیر دپارتمان املاک ژیوار:

قراردادهای دپارتمان ژیوار تحت نظر وکیل منعقد می شود

قراردادهای دپارتمان ژیوار تحت نظر وکیل منعقد می شود
1401/3/24

در حال حاضر بسیاری از معاملات ملکی نظیر خرید و فروش، رهن، اجاره و… در بنگاه های ملکی صورت می گیرد. در این قرارداد ها بند های حقوقی وجود دارد که در صورت عدم اطلاع هر یک از طرفین معامله، ممکن است آثار ناگواری در پی داشته باشد. این عدم آگاهی در صورت بروز هر مشکلی باعث می شود که افراد با صرف هزینه های هنگفتی وقت خود را در دادگاه تلف کنند. این در صورتی است که اگر در همان مراحل اولیه اخذ خرید و یا فروش از تأثیر نقش وکیل ملک در معاملات استفاده شود، طرفین چنین خسارت هایی را متحمل نمی شوند. دپارتمان املاک ژیوار جزو مجموعه های حرفه ای و متخصص در حوزه خرید، فروش و کلیه امور ملکی می باشد. کلیه قراردادها تحت نظر وکیل دفتر، منعقد می شود. بنابراین با آسودگی خاطر و بی هیچ نگرانی می توانید برای مشاوره تخصصی و کلیه امور ملکی به این مجموعه مراجعه کنید. دپارتمان املاک ژیوار دارای کادری مجرب، متخصص و کارآزموده اعم از مشاور حقوقی و مشاور اداره ثبتی است. در همین زمینه روزنامه جام جم البرز با منصور کنانی، مدیر موفق، متخصص و توانمند دپارتمان املاک ژیوار گفتگویی اختصاصی انجام داده است که در ادامه می خوانید:

در خصوص فعالیتهای تخصصی و حرفه ای دپارتمان املاک ژیوار توضیح دهید.

حیطه کاری املاک ژیوار مربوط به خرید و فروش، تعمیر، ترمیم و تکمیل ساختمان و در صورت مشکل دار بودن سند، رفع آن می باشد. نیروهای مشغول به کار در مجموعه ما شامل: مشاور حقوقی ثابت، مشاور اداره ثبتی و حتی ریش سفیدان و پیشکسوتان مهرشهر هستند که از سابقه و رزومه دفتر  مطلع هستند. در حال حاضر با توجه به حضور این افراد بدون هیچ گونه مشکل و شکایتی فعالیت می کنیم. املاکی که تا کنون فروخته ایم هم از لحاظ فنی ساختمان و هم از لحاظ سندی کاملا درست بوده است. ما به صورت خصوصی کار می‌کنیم.

از ویژگی های مجموعه خود به چه مواردی اشاره می کنید؟

هر فردی که به عنوان مشتری یا دوست وارد مجموعه می شود، کل تیم در اختیار ایشان هستند. مجموعه ژیوار دپارتمان املاک است که به صورت تخصصی تر و نزدیک تر به افراد مشاوره و خدمات ارائه می دهد. به این منظور از خصوصیات اخلاقی آنها بیشتر سوال می کنیم تا ملک مورد نظرشان را پیدا کنیم. با همکاری تیم پنج نفره و با یک یا دو جلسه مشاوره و شناسایی سلیقه مورد نظر، سعی می‌کنیم ملک مناسب را پیدا کرده و تحت نظر وکیل دفتر، قرارداد را منعقد می‌کنیم.

در حال حاضر وضعیت ساخت و ساز در مهرشهر چگونه است؟

در حال حاضر وضعیت ساخت و ساز در مهرشهر مساعد است. با توجه به سلیقه مشتریان و افرادی که به ما مراجعه کرده اند ساختمان در حال احداث داریم. هزینه های ساخت ممکن است افزایش یافته باشد ولی ظرفیت منطقه پاسخگوی این مسئله است. تصور من بر این است که به لحاظ ساخت و ساز این منطقه جزو با کیفیت‌های برتر کشور می باشد. مهرشهر از نظر سازه ای و موقعیت، منطقه ای بسیار عالی است و شرایط آن مطلوب تر هم خواهد شد. تنها مشکل ما بحث قیمت گذاری است ‌که نمی‌توانیم ورود پیدا کنیم. شاید سوابق آنها را پیدا کنیم ولی بهای ملک توسط خود مالک انجام می شود.

لطفا راه های ارتباطی با دپارتمان املاک ژیوار را بیان نمایید.

آدرس: مهرشهر- فاز دو

شماره های تماس:

33414693

09022613131

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر