اخبار

 آخرین اخبار 

نازیلا، نیلا و حسین صدری پور:

محیط خانوادگی املاک صدری باعث جلب اعتماد مردم شده است

محیط خانوادگی املاک صدری باعث جلب اعتماد مردم شده است
1401/3/24

دفتر املاک صدری جزو معدود مجموعه هایی است که با مدیریت خانم اداره می شود. نازیلا و نیلا صدری پور، مدیران جوان و خوش آتیه این مجموعه خوشنام و معتبر می باشند. آنها اولین کسانی هستند که در منطقه گوهردشت کرج دفتر املاک صدری را با مدیریت خود تاسیس کرده اند. حضور آنها به عنوان مدیر این مجموعه باعث شده زنان هنگام ورود احساس آرامش و امنیت بیشتری را در محیطی خانوادگی و دوستانه تجربه کنند. چرا که دفتر املاک صدری به صورت خانوادگی و با حضور پدر، حسین صدری پور  اداره می شود. هر دو خواهر تحصیلکرده کارشناسی ارشد رشته های بیوشیمی و بیوتکنولوژی هستند و هر دو بر روی تز خود در حوزه تولید نانو واکسن در بیمارستان بقیه الله کار کرده اند. با حضور پدر ترکیبی بسیار عالی از علم، تجربه و تخصص در این مجموعه شکل گرفته است. همچنین نازیلا و نیلا صدری پور از ورزشکاران حرفه ای نیز هستند. صداقت و درستکاری جزء فاکتورهای مهم و ارزشمند برای این‌ مجموعه است. تمامی کارکنان با دل و جان کار می کنند و به معنویات بیشتر از مادیات بها می دهند. دفتر املاک صدری همچنین از جوانان خانم و آقای جویای کار در این حوزه استقبال می کند. تمامی این موارد روزنامه جام جم البرز را بر آن داشت تا گفتگویی اختصاصی با این خانواده اخلاق مدار و حرفه ای در حوزه املاک انجام دهد. در ادامه این مصاحبه را می خوانید:

شما اولین بانوی مدیر در منطقه گوهردشت هستید، واکنش مردم نسبت به این موضوع چگونه بود؟

نازیلاصدری پور: البته خانم های دیگری نیز در این حیطه مجوز کسب دارند ولی خودشان در دفتر املاک فعالیت نمی کنند. زمانی که خانم ها وارد دفتر املاک ما می شوند بسیار راحت هستند و آرامش بیشتری دارند. من از سال 97 وارد این صنف شدم و پدر مدت بیست سال است که در این حوزه فعال هستند. حتی در دوران کرونا نیز امکان فعالیت برای ما فراهم بود و توانستم دفتر املاک صدری را ارتقا بدهم و اولین املاک در ورودی گوهردشت املاک ما است.در دفتر املاک صداقت با مشتری بسیار مهم است. معتقدم که باید با درستکاری فعالیت در این حوزه را ادامه داد.

از امتیازات ویژه مجموعه املاک صدری بگویید.

نیلا صدری پور: همکاری و حمایت پدرم باعث موفقیت ما شده است. همچنین همراهی مردم که از ما استقبال کرده و باعث قوت قلب ما شده اند. به دلیل شرایط اقتصادی گاهی اوقات مشتریان بعضی مشتریان قادر به پرداخت حق کمیسیون نیستند و ما مبلغی ار حق کمیسیون خود را می بخشیم. مراجعه کنندگان ما به دلیل شرایط اقتصادی بسیار ناامید هستند ولی فایل بزرگ یا کوچک برای من تفاوتی ندارد، با انرژی و تلاش کارم را انجام می دهم و به مشتریان خود ملک معرفی می کنم.همراهی با مشتریان و دعای خیر آنها برای ما بسیار ارزشمند است.

چه عواملی موجب استقبال مردم از مجموعه شما شده است؟

حسین صدری پور: یک دفتر املاک موفق باید در ابتدا باعث آرامش مشتری شود و با تجربه و بیان خوب مشتری را جذب کند. موفقیت دفتر املاک صدری به دلیل وجود و حضور دخترانم است. خانم ها راحت تر با آنها ارتباط برقرار می کنند و آرامش املاک ما جمعی است. چون محیط کار فضایی خانوادگی دارد، مردم راحت تر اعتماد می کنند. افرادی که در دفاتر املاک کار می کنند باید در این زمینه تخصص کافی داشته باشند، باید بررسی کنند که هرکس در حیطه تخصصی خود فعالیت نماید.

مردم از چه طریقی می توانند با مجموعه املاک صدری در ارتباط باشند؟

آدرس ما: کرج- گوهردشت- بالاتر از سینما ساویز- بین خیابان دوم و سوم غربی فاز 2- روبروی پاساژ گوهران- آژانس مسکن صدری

و شماره های تماس با ما:

34435792

 ۰۹۱۲۳۶۰۸۶۲۶

۰۹۱۲۱۷۹۶۴۷۵

اینستاگرام:

Sadri.realestate

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر