اخبار

 آخرین اخبار 

محمد محمود صالحی، مدیر آموزشگاه موسیقی ترنگ در گفتگوی اختصاصی با جام جم البرز:

کنسرت های فصلی و گروه نوازی از نقاط قوت آموزشگاه ترنگ است

کنسرت های فصلی و گروه نوازی از نقاط قوت آموزشگاه ترنگ است
1401/4/12

محمد محمود صالحی کارشناس موسیقی سنتی است که در حال حاضر در شهر کرج مدیریت آموزشگاه موسیقی ترنگ را بر عهده دارد. ساز تخصصی وی سنتور می باشد و فعالیت در حوزه موسیقی را از سال ۷۷ شروع کرده است. این آموزشگاه سعی کرده برای تمام رشته ها و سازها و آوازها، به صورت اختصاصی مدرس داشته باشد. آموزشگاه موسیقی ترنگ از همکاری مدرسان خانم و آقا با تجربیات مختلف و متفاوت جهت آموزش به هنرجویان خود بهره گرفته است. مدرسان این مجموعه دانش آموخته مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر کشور هستند. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با محمد محمود صالحی، مدیر آموزشگاه موسیقی ترنگ گفتگویی اختصاصی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:

در خصوص آموزشهای حرفه ای مجموعه موسیقی ترنگ بگویید.

آموزشگاه ما به طور کلی در تمام رشته های موسیقی و همچنین در بخش آهنگسازی، گروه نوازی، تربیت هنرجو و اجرای کنسرت فعالیت دارد. همواره سعی ما بر این بوده که برای هر ساز به جای یک مدرس از چندین مدرس استفاده کنیم. به عنوان مثال، برای ساز سنتور ۴ مدرس داریم. در زمینه موسیقی کودک نیز تلاش کرده ایم که به صورت اختصاصی فعالیت کنیم و در این بخش از سه سالگی با آنها تمرین موسیقی انجام می شود.

چه سبک هایی از موسیقی و چه سازهایی در آموزشگاه شما آموزش داده می شود؟

در تمام زمینه ها از قبیل موسیقی کلاسیک، پاپ، سنتی مقامی و ساز قوپوز، تلاش کرده ایم کم و کاستی وجود نداشته باشد تا بتوانیم آموزش ساز مورد نظر هر شخصی را با همکاری اساتید مجرب ارائه دهیم.اساتید ساز سنتور ما آقایان صفاییان و حسینی و خانم زهرا فرهنگی هستند که دارای کارشناسی ارشد رشته موسیقی می باشند. خانم زهرا فرهنگی، مدیر داخلی آموزشگاه موسیقی ترنگ هستند.در ساز پیانو، خانم واحدی، آقای حسینی، خانم حیاتی و حقیقی، در ساز ویولن، خانم نوری و آقای خالقی از مدرسان و اساتید آموزشگاه موسیقی ترنگ هستند.

نقطه قوت آموزشگاه موسیقی ترنگ چیست؟

نقطه قوت آموزشگاه موسیقی ترنگ کنسرت های فصلی است که سعی کرده ایم در آخر هر فصل کنسرت هنرجویی برگزار کنیم. خوشبختانه بازتاب خوبی هم داشته است.این کنسرت ها باعث ایجاد انگیزه و کسب تجربه در هنرجویان شده و همچنین ضعف آنها را در زمان اجرا آشکار می‌سازد. در زمینه دیگری که سعی کرده ایم با قدرت کار کنیم، گروه نوازی است. موسیقی، هنری است که دنیای کوچکی دارد و نوازنده ها به سختی همدیگر را پیدا می‌کنند. ولی آموزشگاه موسیقی مرکزی است که نوازنده های سازهای مختلف می‌توانند یکدیگر را پیدا کرده و با هم آشنا شوند. بخش دیگر کار ما اجراهای گروهی و آنلاین در زمینه های مختلف موسیقی است.  وقتی یک هنرجو در آموزشگاه ما مشغول به فراگیری می شود با رضایتمندی که از آموزشگاه ترنگ دارد، مجموعه ما را به دوستان و اقوام خود معرفی می کند و این در واقع بزرگترین تبلیغ برای ما محسوب می شود.

نشانی و شماره های تماس با مجموعه هنری خود را بیان کنید.

آدرس:چهارراه طالقانی جنوبی - نبش کوچه جمال‌پور یا کاج قدیم- آموزشگاه موسیقی ترنگ

تلفنهای تماس:

02632400932

02632221549

09108859903

آدرس سایت:

https://www.tarangacademy.ir/

اینستاگرام:

 tarang_musicacademy @

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر