اخبار

 آخرین اخبار 

مقابله با فضاسازی مغرضانه رسانه‌ای دشمنان نیازمند ایجاد یک گفتمان واحد است

مقابله با فضاسازی مغرضانه رسانه‌ای دشمنان نیازمند ایجاد یک گفتمان واحد است
1401/3/31

به گزارش جام جم البرز، سعید جابری انصاری در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان البرز که در دفتر معاونت سیاسی و امنیتی استانداری البرز برگزار شد، اظهار داشت: فضاسازی رسانه‌ای دشمنان مربوط از ابتدای انقلاب وجود داشته است و همچنان ادامه دارد.

وی افزود: مقابله با فضاسازی مغرضانه رسانه‌ای دشمنان قسم خورده انقلاب نیازمند ایجاد یک گفتمان واحد است.

سرپرست اداره کل ارشاد استان البرز با اشاره به اینکه دروغ‌های بزرگی در دنیا بر ساختار اطلاع‌رسانی دشمن بر علیه ایران اسلامی در حال شکل‌گیری است، بیان کرد: امپراطوری رسانه‌ای، غرب را مدافع حقوق بشر و دیگران را ناقض حقوق بشر نشان می‌دهد.

جابری انصاری با بیان اینکه برخلاف تبلیغات غرب، آمار زیادی از کشتار مردم آمریکا به دلیل دسترسی به سلاح گرم وجود دارد که بیان نمی‌شود، ادامه داد: در هیچ یک از بلاد اسلامی شاهد چنین موضوعی نیستیم.

وی با اشاره به اینکه دستاوردهای دولت برای حفظ حقوق افراد باید تببین شود، گفت: چهره دروغین آمریکا و رژیم صهیونیستی باید برای مردم افشا و نمایان شود.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان البرز با اشاره به اینکه همه مردم و مسئولان باید بر اساس منویات امام راحل و رهبری معظم انقلاب عمل کنیم و چهره واقعی دشمنان ملت ایران از جمله آمریکا را افشا کنیم، گفت: به شهادت رساندن حاج قاسم عزیز به دست آمریکا لکه ننگی در تاریخ است و مدعیان حقوق بشر خود بزرگترین ناقض حقوق بشر هستند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر