اخبار

 آخرین اخبار 

سید عبدالحمید روحانی،مدیر املاک روحانی:

اطلاعات حقوقی کامل به مدیریت من در املاک روحانی کمک می کند

اطلاعات حقوقی کامل به مدیریت من در املاک روحانی کمک می کند
1401/4/1

در حوزه املاک، همواره اصطلاحات و عباراتی وجود دارند که همه از آن مطلع نیستند. علاوه‌ بر این، مسائل حقوقی وجود دارند که آشنایی با آن برای افراد فعال در این حوزه اهمیت بسیاری دارد. بنابراین فعالیت در این زمینه نیازمند اطلاعات و دانش حقوقی کافی است، در غیر این صورت هم مشاوران املاک و هم مردم متضرر شده و با مشکلات قضایی مواجه خواهند شد. بنابراین در این حوزه باید همانند یک وکیل مجرب و کارآزموده رفتار و فعالیت کنند. املاک روحانی یکی از مجموعه هایی است که نسبت به مسائل حقوقی حساسیت دارد. سید عبدالحمید روحانی،مدیر متعهد و دلسوز املاک روحانی با سبقه و پیشینه غنی و پاک روحانیت به دلیل سابقه کار در نیروی انتظامی نسبت به قوانین شناخت و اشراف بیشتری دارد. دفتر مرکزی مشاورین املاک روحانی با بیش از بیست و هفت سال تجربه و سابقه فعالیت در نقاط مختلف کشور و با کارشناسان ارشد حقوقی و قضایی در حال خدمت رسانی به مردم است. همچنین این مجموعه جهت کمک به اقشار ضعیف جامعه، زنان بی سرپرست و بی بضاعت جهت اخذ کد رهگیری معتبر (اجاره و خرید آپارتمان) خدمات کاملا رایگان ارائه می دهد.  در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با این مدیر متخصص گفتگویی اختصاصی انجام داده است که شما را به مطالعه آن دعوت می کنیم:

یک مشاور املاک باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد؟

اطلاعات مشاوران املاک باید به روز باشد و از لحاظ حقوقی اطلاعات کاملی داشته باشند. صداقت در کار بسیار مهم است. مشتری مداری و صداقت باعث جذب و اعتماد مشتری می شود.من بیست و هفت سال در نیروی انتظامی مشغول به فعالیت بودم. بسیاری از پرونده دادگاه ها مربوط به املاک و مشاورانی که فاقد پروانه کسب و یا اطلاعات حقوقی بسیار ضعیف هستند، می باشد. متاسفانه برخی فروشندگان ‌مشاوران املاک را فریب می دهند چون اطلاعات حقوقی آنها از مدیر املاک بیشتر است. گاهی در سایت ها شخص مالک نبوده و با فریب توانسته ملک را به فروش برساند و مدیر املاک هیچ اطلاعی در مورد صحت ملک نداشته و قرارداد را تنظیم کرده و باعث مشکلات زیادی در دادگاه شده است. در این صورت پروسه زمانی زیادی برای حل این مشکل به طول می انجامد. اطلاعات مدیراملاک باید کامل و جامع باشد.

منطقه کمالشهر نسبت به سایر مناطق کرج از چه شاخصه هایی برخوردار است؟

منطقه کمالشهر یکی از بزرگترین شهرکهای صنعتی البرز و مهاجرپذیر می باشد و پارک آزادگان بعد از پارک چمران بزرگترین پارکی است که در این منطقه قرار دارد. این منطقه برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است چون رو به رشد و توسعه می باشد . در آینده نیز ایستگاه مترو افتتاح می شود که در شکوفایی اقتصاد منطقه موثر است.بعضی از املاک قولنامه ای با قدمت حدود بیست سال،در این منطقه با قیمت خوب به فروش می رسد. هزینه تمام شده آپارتمان بسیار زیاد است، متاسفانه سازندگان با مشکلات زیاد اداری روبرو می شوند و هزینه مالی آنها مشخص نیست .دولت برای حمایت از قشر ضعیف می تواند هزینه های ساخت و ساز را کاهش دهد که برای افراد با صلاحیت تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی واگذار کند. شهرداری و دولت نیز باید با سازندگان همکاری کنند تا همه اقشار بتوانند صاحب خانه شوند.

راه های ارتباطی با املاک روحانی را بیان نمایید.

آدرس : کمال شهر- خیابان بیست متری پاساگارد- بعد از ارغوان 6- مشاوره املاک روحانی

شماره تماس:

۰۹۱۰۹۷۵۹۲۶۶

شماره همراه و واتساپ:

0۹۱۰۹۷۵۹۲۶۶

0۹۰۱۷۸۳۲۸۵۴

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر