اخبار

 آخرین اخبار 

مهندس سجاد طواقی،مدیر املاک کوپال:

حافظ سرمایه مردم هستیم

حافظ سرمایه مردم هستیم
1401/4/1

اطلاعات ساخت و ساز در زمینه مشاوره املاک از اهمیت بالایی برخوردارند. همچنین اطلاعات حقوقی و قانونی در رابطه با خرید و فروش املاک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از وظایف مشاورین املاک حرفه‌ای ارائه مشاوره ساخت، خرید یا فروش است. یکی از توانایی‌های ضروری برای مشاوران املاک در این خصوص، توانایی تحلیل سود ساخت و ساز است. املاک کوپال یکی از مجموعه هایی است که در حوزه خرید، فروش و ساخت و ساز به صورت تخصصی فعالیت می کند. مهندس سجاد طواقی مدیریت فن سالار و متخصص املاک کوپال دارای مدرک مهندسی معماری می باشد. بعد از رعایت اصول اخلاقی و قانون مند بودن، حفظ سرمایه مردم برای این مجموعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با این مدیر نواندیش و حاذق گفتگویی اختصاصی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:

در خصوص سوابق و فعالیتهای تخصصی املاک کوپال توضیح دهید.

من دارای مدرک مهندسی معماری هستم. در حیطه املاک در بخش ساخت و ساز و خرید و فروش فعالیت می کنم. به لحاظ تجربی از سن ده سالگی وارد این حیطه شده ام چون پدرم معمار تجربی و پدربزرگم معمار و مرمت کار بوده اند، من نیز به این کار علاقه مند شدم. در این حیطه مورد اعتماد و نامدار بودن در محل کار بسیار مهم است. مردم ابتدا تحقیق می کنند و به صورت کلامی تبلیغات را دریافت می کنند سپس وارد املاک می شوند. هشتاد درصد درآمد مردم صرف خرید ملک و مسکن می شود، بنابراین اکثر افراد درآمد خود را صرف خرید ملک می کنند. قیمت هر متر آپارتمان با توجه به قیمت میلگرد محاسبه می‌شود. درمنطقه شاهین ویلا قیمت هرمتر آپارتمان سند دار ۸ واحدی دقیقا هزار برابر قیمت میلگرد به قیمت روز بازار میلگرد می باشد. مثلا قیمت امروز میلگرد هجده هزارتومان است . پس بنابرين قیمت هرمتر آپارتمان سنددار هجده میلیون تومان است. سایر مناطق نیز با همین فرمول یعنی با لحاظ کردن قیمت زمین یا ویلایی کلنگی همان منطقه محاسبه می‌گردد. این فرمول ابداعی شخص بنده است که املاک های منطقه شاهین ویلا نیز از این فرمول استفاده می کنند.

از شاخصه های ویژه مجموعه خود به چه مواردی اشاره می کنید؟

مردم سرمایه زندگی خود را در اختیار ما می گذارند و به خاطر حق کمیسیون بیشتر نباید حاصل زحمت چندین ساله مردم به خطر بیفتد. بارها به پرسنل املاک کوپال نیز در این امر تاکید کرده ام که حافظ سرمایه مردم باشید. قیمت ملک سند دار باید از لحاظ فنی، مصالح ساختمانی و استحکامات به کار رفته محاسبه و کارشناسی شود.

نشانی و راه های ارتباطی با املاک کوپال را بیان نمایید.

آدرس: شاهین ویلا-بنیاد-شهرک یاس شمالی-استقلال شمالی-نبش گلسار سوم غربی- قطعه 987/986

شماره های تماس: ۰۹۱۲۱۶۷۴۷۱۸

۰۹۹۰۱۸۷۴۷۱۸

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر