اخبار

 آخرین اخبار 

رعایت حقوق شهروندی و امنیت اولویت پلیس است

رعایت حقوق شهروندی و امنیت اولویت پلیس است
1401/4/1

به گزارش جام جم البرز، سردار قاسم رضایی در جمع فرماندهان و مدیران انتظامی استان البرز گفت: یکی از اولویت‌های اصلی پلیس برای انجام دقیق ماموریت هایش، آموزش نیرو‌های انتظامی است که این مهم باید به صورت میدانی بوده و مامور آموزش‌های تاکتیکی را در صحنه اجرا کند.

وی با اشاره به اینکه پلیس باید در برخورد با افراد هنجارشکن مقتدرانه ورود کند، افزود: ناامنی، اوباشی گری و اخلال در نظم و امنیت عمومی خط قرمز ما است و در صورت مواجهه با این موارد با اقتدار با قانون گریزان برخورد خواهد شد.

جانشین فراجا با اشاره به لزوم پایش هوشمند عملیات‌های پلیس، گفت: فراجا یکی از سازمان‌های پیشرو در بحث هوشمندسازی است و ما باید با پشتکار بیشتر از تجهیزات نوین برای ارتقاء بازدهی ماموریت‌ها نهایت استفاده را ببریم.

رضایی با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی در ماموریت‌های پلیسی، خاطرنشان کرد: در صورتی که در ماموریت متهم تسلیم پلیس شود حتی یک تلنگر به او ممنوع و حرام است، اما اگر شخصی به مامور ما جسارت کند باید با او مقتدرانه برخورد شود.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و مجاهدت شبانه روزی انتظامی البرز در برقرار امنیت، خاطرنشان کرد: به همه مجرمان و هنجارشکنان هشدار می‌دهیم که دست از اعمال خلاف قانون بردارند، چراکه در صورت قانون شکنی با برخورد سخت فرزندان ملت در فراجا روبرو خواهند شد.

 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر